Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatal vagyok, mégis mindig...

Fiatal vagyok, mégis mindig fáradt és bágyadt, energia nélküli? Miért? Vérképem okés.22n

Figyelt kérdés

Már jóiedeje érzem ezt magamon, nem vagyok annyira energikus, mint tizenévesen, amikor pörögtem és mindenfélét csináltam.

Igazából kedvem sincs semmire. Pár hete végeztem az egyetemen, közben dolgozok is, de nem a szakmában és abban nem is akarok. Folyton agyalok a jövőmön és azon, hogy mit kellene csinálnom. De amilyen állapotban vagyok, semmibe nincs kedvem belekezdeni, általában álmosnak érzem magam, bágyadtnak, nehéz a fejem és nem pörög az agyam.


Vizsgaidőszakban kávéval és ginko bilobával hoztam rendbe magam, müködött is rendesen, de ahogy nem használom visszaestem.

Aggasztott ez, mert általános lett, dokinál voltam, a vérképem rendbe van, mást nem tudott mondani. Már nem tudom kihez forduljak és mit csináljak magammal.

Nem sportolok, de lustának, gyengének érzem magam még elkezdeni is.

Volt még valaki igy? Mit csinálhatnék?


2019. jún. 26. 12:41
1 2
 1/11 Halmai Annamária ***** válasza:
100%
Nézesd meg a szemed, lehet hogy egy kicsit rossz, az simán okozhatja az állandó fáradtságot. Szedj magnéziumot, vas-tablettát, D-vitamin tablettát, lehet ezekből hiányod van. Amúgysem ártana alapban egy multivitamin tabletta naponta. Kezdj el sportolni teljes testes edzést a youtube-on van egy tonna, először csak napi 15 percet. Feküdj le időben aludni.
2019. jún. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatal vagy, most minden fiatal így érzi kicsit ebben a rekedt hőségben. Szerintem csak keveset iszol.
2019. jún. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Magas vérnyomás is lehet. Én is bebágyadtam, megmérték és olyan magas volt, hogy az agyvérzés határát alulról súrolta.
2019. jún. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Az edzést olvastam mindenhol, hogy jó hatással van, csak ilyen állapotban még annak is nehéz nekifogni. Vajon annak a hiánya látszik ennyire mindig rajtam?

A vérnyomásom inkább alacsony, általában 100/65.

Valamiért úgy érzem nem oké valami velem, és nem tudom hogy ez a fáradtság az oka vagy a tünete annak, hogy motiválatlan vagyok és sokszor az alapvető dolgokat sem normálisan végzem el, inkább csak döglenék, mert nincs erőm(gondolok itt olyasmikre, hogy ágy bevetése, ruháim elrakása, rendrakás)

2019. jún. 26. 12:57
 5/11 A kérdező kommentje:
És sajnos nem a hőség miatt van, mert kb ilyen vagyok 3 éve, télen,nyáron :(((
2019. jún. 26. 12:57
 6/11 Halmai Annamária ***** válasza:
Alacsony a vérnyomásod akkor pláne. Én is hajlamos voltam erre régen de a rendszeres sportolástól jobb lesz. De a vitaminok is fontosak amiket írtam. És a szemed nézesd meg, mert simán lehet hogy fárad mert erőlteted csak nem tudsz róla!
2019. jún. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amit előzőekben írtak, valamint ha nem múlik, kérhetsz beutalót alvásvizsgálatra is, lehet valamiért nem elég mély az alvás, nem tudod kipihenni magad.
2019. jún. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nézetnék egy olyan vérképet, ami a pajzsmirigyet is vizsgálja. A TSH-t rendszeresen lehagyják az orvosok a vérképről.
2019. jún. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!


Gyanakszom én is a nem megfelelő alvásra.

A tsh volt nézve...

2019. jún. 26. 13:46
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha három éve érzed így magad és BSc-t végeztél, akkor ez pont annak az időtartama, valószínűleg ezzel van összefüggésben a rossz közérzeted.


Én is most végeztem egy nehéz szakon MSc-n, de hiába, hogy már nem kell tanulnom, még mindig iszonyat fáradtnak érzem magam, napi 12 órákat alszom. Szerintem idővel rendbe jön a szervezetünk, csak pihenés és egy stresszmentes időszak kell.

2019. jún. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!