Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatal vagyok, mégis mindig...

Fiatal vagyok, mégis mindig fáradt és bágyadt, energia nélküli? Miért? Vérképem okés.22n

Figyelt kérdés

Már jóiedeje érzem ezt magamon, nem vagyok annyira energikus, mint tizenévesen, amikor pörögtem és mindenfélét csináltam.

Igazából kedvem sincs semmire. Pár hete végeztem az egyetemen, közben dolgozok is, de nem a szakmában és abban nem is akarok. Folyton agyalok a jövőmön és azon, hogy mit kellene csinálnom. De amilyen állapotban vagyok, semmibe nincs kedvem belekezdeni, általában álmosnak érzem magam, bágyadtnak, nehéz a fejem és nem pörög az agyam.


Vizsgaidőszakban kávéval és ginko bilobával hoztam rendbe magam, müködött is rendesen, de ahogy nem használom visszaestem.

Aggasztott ez, mert általános lett, dokinál voltam, a vérképem rendbe van, mást nem tudott mondani. Már nem tudom kihez forduljak és mit csináljak magammal.

Nem sportolok, de lustának, gyengének érzem magam még elkezdeni is.

Volt még valaki igy? Mit csinálhatnék?


2019. jún. 26. 12:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is állandóan fáradt, motiválatlan voltam, nálam depresszió. Nem tapasztalod a többi tünetét? Nem muszáj az állandó sírás, nekem sem volt
2019. júl. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!