Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor megláttok egy kövér...

HBGO kérdése:

Amikor megláttok egy kövér embert, akkor milyen benyomást kelt bennetek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy például azt lássátok rajta, hogy igénytelen, nem figyel a testére, egészségtelenül táplálkozik, és a többi... Tehát mit szűrtök le róla.
2019. jún. 26. 14:49
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

+1: szerintetek van olyan ember akinek jól áll ha van rajta 10-20 kg súlytöbblet, vagy a fogyás minden esetben "csúnyít"?

+2: én nagyon szégyenlős vagyok, és néha még a saját rokonságom előtt is szégyenlem magam. Nem lehet, hogy azért van mert elhízott vagyok? Ha lefogynék visszanyerném a magabiztosságomat?

2019. jún. 26. 14:51
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem szidom, nem gondolok semmi rosszat, csak örülök, hogy én nem vagyok olyan. Viszont a kövér lányok vonzanak szexuálisan, akik arcra szépek.
2019. jún. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Igazából semmit. Egy idegen számomra, nem fogok róla véleményt formálni, 3 másodperccel azután, hogy látom, már nem is emlékszem rá, akárhogy néz ki.
2019. jún. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Ha gindolnom kéne valamire, egyből az jönne le hogy igénytelen magára, nincsenek komolyabb céljai, lusta, nem tesz magáért, főleg ha még a kisugárzás is olyan. Viszont van egy ismerősöm aki kövér, de nem panaszkodik a súlya miatt, dolgos ember és egyáltalán nem zavarja hogy el van hízva, na meg a kisugárzása sem elhanyagolható. Szóval szerintem az sokat szamit hogy milyen a megitélésem egy kövér emberről
2019. jún. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem gondolok semmire. Sokmindentől lehetnek plusz kg. Akár betegség, gyógyszerek mellékhatása, lustaság, genetika, senkinél nem lehet megállapitani, hogy mi okozza a túlsúlyt. Egyes embereknek tényleg jól áll a kis plusz.
2019. jún. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Általában semmilyet.

De néha viszont szorongó, kellemetlen érzést kelt, mert én meg nagyon vékony vagyok, és a kövérek kapásból utálnak vagy legalábbis furcsán néznek rám néha. Nem mind persze, de tapasztaltam már ilyet.

2019. jún. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
22%
Undort és megvetést érzek; főleg a strandon fürdőnadrágban imbolygó hájas igénytelenek látványát viselem el nehezen.
2019. jún. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Félek töle.
2019. jún. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%

Amíg nem kell lefeküdnöm vele addig nekem semleges hogy hogy néz ki.

De a túlsúlyosaknak van 2 típusa akikez ki nem állhatok.

#1 Állandóan panaszkodik hogy kövér, milyen igazságtalan az élet, rossz a genetikája stb...persze nutellás mirelit pizzával a kezében (saját tapasztalat...)

#2 Azt mondja hogy elfogadta magát, (nőkénet) hogy a kutya játszik csontokkal, pasiként meg hogy nem normális akinek 50 fölött nincs pocakja stb,meg hasonló dumák, de mikor meglát egy vékonyabb, edzett embert akkor irigykedik, rosszindulatú és elkezd köpköndi hogy biztos szteroid meg ilyenek.

2019. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
Rajtam van 10kg plusz, és így is szép vagyok, szóval whatever. Kb 58 kilonak kéne lennem, de 67 sikerült, hat na bumm. Nem gondolok semmit róluk. Nem érdekel. 18l
2019. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!