Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az, ha nagyon próbálo...

Normális az, ha nagyon próbálok valakinek megfelelni, mert nagyon félek, hogy különben nem fog velem barátkozni?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim

2019. jún. 27. 01:25
1 2
 1/11 Thispain ***** válasza:
62%
Nem.
2019. jún. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem normális. Még ilyen esetben sem. Még ha meg is kedvel, miért jó az neked, ha közben nem lehetsz önmagad, és mást kell mutatnod, mondanod, gondolnod, tenned, érezned?
2019. jún. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg. Vagy fogadjon el úgy , ahogy vagy; vagy ne barátkozzatok inkább, ha úgy nem tud; vagy te nem tudod őt;mert valamelyikőtöknek idomulnia kellene a másikhoz, igazodni; lejjebb adni magából, azt , amilyen őszintén, egyszerűen, letisztultan, könnyeden ő maga.
2019. jún. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Ostobasagot csinalsz.Felejtsd el.Vagy fogadjon el olyannak amilyen vagy vagy inkabb ne legyenek barataid.Nekem sincsenek.Mindenki atvert,kihasznalt valamilyen modon.Nagyon rosszul esik es faj de jobb egyedul mint megjatszani magam es olyanokkal baratkozni akik valojaban nem baratok.Csak felszin.Ha akarod irj uzenetet szivesen beszelgetek veled errol...bar fiatal vagyok sokmindent megeltem amit igazaboo nem szabadott volna.
2019. jún. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon próbálsz megfelelni valakinek, akkor nem barátot szerzel, hanem gazdit, te pedig a pincsije leszel.
2019. jún. 27. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Rád szarnak, ki használnak.. Fölösleges ennyire erölködnöm, csak próbáld meg azt kész.
2019. jún. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Voltam én is ebben az élethelyzetben és sokáig így éltem - élem az életemet. Ilyen álbarátok eleinte hálásak, mutatják jó arcukat, hogy mennyire örülnek: milyen jól egymásra találtunk, majd anyagilag kihasználtak, vagy éppen szemét módon kéretlenül árulómmá váltak. Találtam szakmai gyakorlati helyet magamnak (és gyorsan a másik két illetőnek is ugyanott, akikkel nagyon jóban voltunk), enélkül a félév nem lett volna meg nekik, mert hiába próbálkoztak. Egyikük hazugságokat írt le rólam a gyakorlatról vezetett szakmai naplójában (egyébként természetesen nem volt feladat, hogy "a másikat kellene figyelgetni"), másik is szemétkedett valamit a gyakorlati helyen, aztán később anyagilag vágott át és amikor erre rájöttem, akkor csalódottan bevallotta hogy jól akart járni, de ez mostnem jött össze.

Ennyit értem azzal, hogy kétségbeesetten meg akartam felelni nekik.

2019. jún. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez az extrovertált érzés egészségtelen megnyilvánulása. Nem normális ha teljesen feladod magad és a másikat elriasztja ha normális, vagy kihasznál ha nem egészséges a személyisége. Ha vállalod magad attól járhatsz a mások kedvébe. Vonzóvá fog tenni ha megtalálod az egészséges egyensúlyt. Nem egyszerű, én is ilyen vagyok.
2019. jún. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazából ő ajánlotta fel szánalomból hogy barátkozik velem de rettegek attól,hogy elrontom ezt a lehetőséget hogy valaki a barátok lenne
2019. jún. 27. 13:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak ideig-óráig tudsz úgy viselkedni, hogy megfelelj. Előbb-utóbb hibázol. A természetedet nem tudod megerőszakolni. Ne erölködj, add önmagad!
2019. jún. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!