Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Teljesen elveszettnek érzem...

Teljesen elveszettnek érzem magam. Valaki valami tanács?

Figyelt kérdés

Kb 1-1.5 éve ért véget az első párkapcsolatom (3 évig tartott). Mikor együtt voltunk úgy éreztem, hogy minden jól halad, szerelmes vagyok, meglett a nyelvvizsga, felvettek az egyetemre, oda ahová elsőként jelentkeztem...nem egy álomszak, de nekem ehhez volt kedvem. Aztán jött a szakítás és teljesen szétestem, nem igazán találom a helyem. A suli mondhatni rendben megy (bár nem élvezem), haladok, még van hátra két évem, illetve jövőhéten lesz még egy nagyobb lélegzetvételű vizsgám.


A szegénység folyamatos lelki terhet okoz kiskorom óta. Emiatt illetve a kinézetem miatt sem volt sohasem önbizalmam. Csak az a reményem, hogy ha meglesz a diploma hátha más lesz minden, bár nem sok esély van rá, hisz ahogy említettem nem egy álom szakmáról van szó garantáltan jó fizetéssel.


Barátaim nem igazán vannak, egyszerűen összeveszek mindenkivel, és igen sokszor én generálom a veszekedéseket, egyszerűen nem birom ki, hogy ne mondjam ki azokat a dolgokat amikre gondolok. A családon belül szintén ez a helyzet.


Egész nap azt érzem, hogy folyamatosan ideges vagyok, és mindig találok rá okot, hogy az legyek. A szakítás után a piálás okozott akkora ellazulást, amitől megszűnt ez a "fájdalom?", illetve hát igen pénztelenség, de olykor előfordul, hogy szerencsejátékozom (2-3 ezret elszórok tippmixre egy hónapban). Meghozza azt az izgalmat, ami eltereli a figyelmem a többi dologról, bár manapság már ezek sem okoznak örömöt, illetve csak ideges vagyok, mert pénzt veszítek.


Hatalmas frusztrációt érzek minden miatt, minden és mindenki idegesít. Mit lehet ez ellen tenni?



2019. jún. 27. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szakítás után én buliztam és ittam. Aztán megláttam a bulin készült képeken, hogy hogyan néztem ki. És az úgy megijesztett, hogy tudtam változtatni kell. Edzeni kezdtem, ha buliztunk nem csaptam szét magam. Új hobbit találtam, leadtam 10kg-t és a feszültséget a tornába vezettem le. Ma már motivált vagyok a munkában és van új párkapcsolatom is. Szerintem tényleg van ilyen gyászidőszak, amin át kell esni és utána újraéledni. Fél a fejjel! 😉
2019. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*Fel a fejjel! 😉
2019. jún. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!