Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szinte egyáltalán nincs...

Szinte egyáltalán nincs humorérzékem, lehet ezen javítani?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy a humorérzék az intelligencia egyik fokmérője, én nem tartom magam butának, mert sokat olvasom, tájékozott vagyok, és orvosnak tanulok. Mégsem tudok poénkodni, soha nem jut eszembe semmi vicces, ez azért is baj, mert tudom, hogy így sosem lesz barátnőm. :(
2019. jún. 27. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Hidd el, nem leszel buta attól, hogy nem értékeled Józsika legutóbbi péniszviccét.

Mindenesetre nézz szét a különböző humorfajták között. Lehet van, ami bejön, csak még nem akadtál rá.

2019. jún. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
A humor (főleg a fekete) olyan, mint a láb. Nincs mindenkinek.
2019. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért nem jut eszedbe, mert tulságosan rá vagy feszülve. Járj sokat társaságba, barátkozz, legyél laza! És jönnek majd a poénok.
2019. jún. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Próbálj meg vicces emberekkel lógni és ha tőlük simán ellehet tanulni 1-2 dolgot
2019. jún. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akartam válaszolni, de incel trolloknak nem fogok :D
2019. jún. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kétlem
2019. jún. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Másfajta intelligencia. Vannak, akik a fikciót, a kreativitást és a művészetet nem értik (nem egyes művekkel nem tudnak mit kezdeni, hanem a képzelődéssel úgy általában). Esetleg ha Örkényt olvasnál?

(Persze az a nehéz ebben, hogy még az is lehet, hogy a környezeted csak hiszi, hogy van humorérzéke, de annyira rosszak a poénjaik, hogy csak ezért nem tudsz rajtuk röhögni.)

2019. jún. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!