Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért irritál mindenkit egy...

Miért irritál mindenkit egy olyan valaki, aki nem tud normálisan kommunikálni?

Figyelt kérdés
Zagyván fogalmaz, nehéz megérteni amit mond, halkan, félősen beszél. Ez miért irritál annyira mindenkit és miért fordulnak el tőle?
2019. ápr. 11. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Hee?
2019. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Engem egyáltalán nem zavar, mondjuk én is pont ilyen gátlásos, félénk vagyok. Általában a hasonló emberek értik meg és fogadják el egymást a legjobban. Sőt, engem kifejezetten az ilyen visszahúzódó, titokzatos emberek vonzottak mindig is, de eddig nem igazán találkoztam ilyennel, vagy ha mégis, nem volt bátorságom megismerkedni az illetővel.
2019. ápr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Azoktól szoktak elfordulni általában, akik a feszültséget gerjesztik feleslegesen...
2019. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Mert nem tud normálisan kommunikálni. Zagyván fogalmaz, nehéz megérteni amit mond, halkan, félősen beszél. Ezért.
2019. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én régen az ilyen személyeket bukónak tartottam de rájöttem hogy ők ilyenek és kész
2019. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hallássérültek kb úgy beszélnek
2019. ápr. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6%
Miért, mit csináljanak velük? Ha képtelenek a normális kommunikációra, akkor nem kommunikálnak velük. Gondolom te sem olyannal csináltatod a tetőt, aki nem tudja megcsinálni. Logikus: Ha valakivel valami nem megy, akkor azt nem csinálják az emberek.
2019. ápr. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!