Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti feláldoznátok magatokat a...

Ti feláldoznátok magatokat a barátnőtökért / barátotokért?

Figyelt kérdés
Ha pl. elrabolnának titeket terrorsiták, és eldönthetnétek, hogy inkább titeket engedjenek el vagy a társatokat (a másikat megölnék, és soha senki nem tudná meg, hogy ti döntöttetek így), mit választanátok?

2019. jún. 28. 14:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Mivel nem vagyok valami értékes, a barátnőm meg igen, így én feláldoznám magam.
2019. jún. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Mérlegelnék, ki mit veszíthet, van-e komolyabb betegsége valamelyikünknek, van-e rokon, gyerek, bárki, aki számít ránk és természetesen, hogy mennyire szeretem, akiért feláldoznám magam. Szóval az győzne, aki fontosabb, aki többet ér kettőnk közül.
2019. jún. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem,a saját életem a legfontosabb.

Jöhet a piroskéz

2019. jún. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%
Feláldoznám magam ,egy feltétellel,hogy a kedvenc zenémet meghallgathassam.
2019. jún. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Igen, az én életem amúgy se ér semmit.
2019. jún. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Anno lehet, hogy feláldoztam volna magam, de ma már nincs az az ember akiért meghalnék
2019. jún. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert a saját életem a legfontosabb számomra. Viszont azt sem szeretném, hogy bárki feláldozza magát értem, inkább haljak meg, mint hogy azzal a bűntudattal kelljen élnem, amit ez a szituáció okozna.
2019. jún. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
A gyerekeimért gondolkodás nélkül, senki másért (a szüleimért talán, de ők már nem élnek, meg ők amúgy sem hagynák).
2019. jún. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Régen én is megtettem volna, amikor azt hittem, hogy igazi barátnőm van. Aztán amikor bepasizott és azonnal megszűntem létezni számára megtanultam, hogy a barátság nem jelent semmit, sőt senkire nem lehet számítani. Így aztán dehogy áldoznám föl magam miatta.
2019. jún. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Metionin ***** válasza:
Nem, soha senkiért.
2019. jún. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!