Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőtökért/barátoto...

Legjobb barátnőtökért/barátotokért elmennétek bulizni (rossz passzban van) úgy, hogy másnap korán kelsz, suliba mész?

Figyelt kérdés

Nos én suliba járok hétvégente (OKJ) korán kelek. Aztán holnap is megyek, meg vasárnap is. Mondtam neki előre,hogy nálam a március tabu buli szempontból,mert suliba járok. Rossz passzban van az tény, kicsit lazulni akar.Én ezt értem. Csak nekem meg rohadtul nincs kedvem bulizni,egész héten reggeltől estig gyakorlaton voltam,plussz tanultam, hétvégén suli.És így menjek el bulizni.Őszintén szólva nincs kedvem el menni.

Olyan típus vagyok,hogy ha tudom másnap korán kelek,nem tudok el lazulni,inni sem szeretnék.De ő meg egyedül nem fog inni.Így természetesen én vagyok a k..cs..g,hogy nem iszok vele.

Mondtam neki,hogy áprilisba mehetünk.De addig hanyagoljuk már.De nem. Ő holnap akar menni.


Én már tavaly is bevállaltam akkor egy hétköznapot bulira.Akkor dolgoztam. Nem is telt túl jól a buli,mert feszkós voltam.Inni ittam végül,mert már láttam barátnőmön,hogy felrobban,hogy elhoz bulizni,fizet mindent és én nem csinálok úgy mond semmit.


Nem tudom,hogy mondjam el,nincs kedvem bulizni menni.

Persze másokkal nem tud menni,mert egyik barátnője dolgozni fog holnap este. Meg én vagyok neki a legjobb így velem akar menni inkább,nem mással.

Csak ilyen szempontból ő sem ért meg engem :/


2015. márc. 13. 21:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem mennék el.

Egyébként milyen barátnő már az, aki "k..cs..g"-nek tart csak azért, mert nem iszol? Nagyon rendes, mondhatom... És ha valami gyógyszert szednél, amire nem ihatnál, akkor is Te lennél a szemét? Az ilyen "barátnőktől" rosszul vagyok.

Megmondtad neki, hogy most ne, majd áprilisban, mert ez meg ez van, de ő mégis erőlteti. Vagyis pont lesz.rja a véleményedet, csak neki legyen jó.

Határozottan mondd meg, hogy nem mész! Ha szemétnek tart, dörgöld az orra alá, hogy Te előre megmondtad, hogy ez most nem alkalmas, ő erőltette. Ha megsértődik, megsértődik. És ha ilyenen duzzog, akkor az nem barátnő.

2015. márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
0%
ha tudod róla hogy ő is megtenné érted ugyanezt akkor szerintem igen. fiatal vagy (gondolom) úgyhogy még birod az ilyen egész estét átbulilztam hajnalban pedig keltem szitut szerintem bevállalhatnád...ha normális a barátnőd biztos méltányolná is. elmélyítené a barátságotokat ...s végsősoron ha sikerül elengedned magad lehet h egy nagyon szép este kerekedik belőle :)
2015. márc. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja és azt még hozzáteszem, hogy ha ÉN rossz passzban vagyok, akkor sem kérem meg ilyesmire a legjobb barátnőmet, ha tudom, hogy neki nem jó az időpont valamiért. Akkor inkább megnézek egy filmet vagy olvasok.
2015. márc. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha valóban barát, akkor megérti, nem csak bulizásról szól az élet. Egyszerűen megmondod, hogy ne haragudjon, de egész hétvégén suliban vagy a hónapban ezt nem tudod bevállalni és kész.
2015. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem az iváson van a fő hangsúly,természetesen ha gyógyszer szednék nem szólna!Csak ki akar kapcsolódni. Mondjuk az is tény,hogy 4 hónapja nem jött össze egy jó bulizás sem vmi miatt nem tudtunk eljutni.De mondtam neki mikor januárban elkezdtem a sulit,hogy semmit ne szervezzen márciusra,mert fullon vagyok. Erre meg itt könyörgött,hogy számít rám ebben stb. Nem mondtam igent ma. Mivel mondtam,hogy se kedvem nincsen meg amúgy is másnap suli. De mondta,hogy holnap megbeszéljük,ja persze...

Igen fiatal vagyok,persze nyilván bevállalhatnám csak mint írtam olyan típus vagyok,hogy ha tudom másnap xy dolog van.Nem tudok el lazulni. Nem azért fizettem egy rakás pénzt a tanfolyamért,hogy végig aludjam a napot! Rohadt sokat írunk,figyelni kell. Amilyen munkahelyen melóztam,ott nem volt gond,hogy pont akkor fáradt voltam,mert az olyan munkahely volt..De ahol koncentrálni kell maximálisan,ott nem tehetem meg. Magam ellen játszanék..

2015. márc. 13. 22:13
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó. Értjük. Mondj nemet és kész, ha bevágja a durcát, az őt minősíti.
2015. márc. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Én elmennék, nálam a barátság elég fontos dolog, ha rossz passzban van ponz a suli érdekelne a legkevésbé. Én az egyik legjobb barátom miatt az angol nyelvvizsgam at hagytam ki, hadonlo helyzet miatt. Dr ez csak én vagyok, a legtöbb embernek a barátság már rég nem jelent semmit.
2015. márc. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Csak abban az esetben, ha ő is ugrik amikor én füttyentek egyet. Ha nem, akkor nem mennék sehova.
2015. márc. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Sajnos többször volt,hogy én voltam rossz passzban és úgy volt megyünk bulizni,majd mikor már én is ő is elkészült,nyögi be,hogy nincs kedve,most ez van az van amaz van.Persze nem mentünk...Mindig tök mérges voltam rá,hogy bameg hiteget hetekig,hogy megyünk majd mégsem.

Mindenben oké a barátságunk,de a bulizást illetően mindig van vmi gond :/


Pont ez miatt is gondolkodtam el a dolgon...

2015. márc. 14. 15:15
 10/19 anonim ***** válasza:

7-es!

Nem bulizásból áll a barátság. Neked nem jelent semmit a barátság ezek szerint.

2015. márc. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!