Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit éreznétek, ha egy többmill...

Mit éreznétek, ha egy többmillió forintos karórával, sétálnátok az utcán? Mennyire tenne magabiztossá? Könnyebb lenne csajozni is.

Figyelt kérdés
2019. jún. 30. 12:14
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
8-as,ha nagyon sok pénzem lenne,akkor hamarább vennék egy órát,mint mondjuk egy járgányt vagy egyébb ékszert,értéktárgyat.Egy jó órának lelke van és örök darab,egy darab történelem,emberközeli+több generáció használhatja egy családon belül.Kicsit kilóg a használati és értéktárgyak közül.Nekem olyan lenne mintha beülnék egy ferrariba.Nem vagyok óragyűjtő,egy búvár orientem van,tehát semmi különös.De a gondolat nem hagy nyugodni,ha lenne...
2019. jún. 30. 13:03
 12/21 anonim ***** válasza:
71%

Először biztos fura lenne, de meg lehet szokni, hogy az ember értékes tárgyakat hord magával.


Tárgyak viszont sosem tettek magabiztossá. "Csajozással" nálam sem lenne szerencséd, nem szoktam a férfiak óráját nézni, nem ismerném fel, hogy drága darab és olyan szintem marhára nem is érdekel, hogy jobb ember nem leszel tőle.

2019. jún. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Semmit nem éreznék és nem lennék magabiztosabb mert az emberek jelentős többségének fogalma se lenne róla, hogy mennyit ér az órám hacsak nem mennék oda mindenkihez, hogy "hallod ez amúgy több milliót ér", ami meg már s**gfejség.


Egy óra miatt pedig nem lenne könnyebb csajozni, sőt... Talán a pénzéhes csajokat össze tudnád szedni pár hétre de egy normális nő csak annyit látna rajtad, hogy az értékeid mögé rejted a személyiséged problémáit. A pénzéhes nőket is azért csak talán mert egy darab órától még ők se lennének elájulva (főleg manapság amikor már olyan bizsukat lehet venni, hogy egy ötvenezres óra is tűnhet többmilliós értékűnek, amivel mindenki tisztában van). Ahhoz minden ruhadarabodnak, autódnak, lakásodnak is ugyanolyan minőségűnek kéne lennie.

2019. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
65%

Munkám miatt több drága órám is van, igazi kézműves munkák részben fából, részben márványból, vagy kagylóhéjból, és két okosórám is van emellett. Mind nagyon drága, de megmondom őszintén úgy nőttem fel, hogy a drága cucc volt a ciki, Budán élek és éltem is lehet kicsit fura, d enálunk pont nem volt menő mutatni ha pénzed van, szóval kicsit kellemetlenül érzem magam ha drága dolgok látszanak rajtam. Az okosórát hordom a drágább óráimat inkább olyan helyre veszem fel, ahol mindnekinek van, és így nem gáz, utcára például nem.

Csajozni meg izé...ha a csajozás egy nő felszedését egy éjszakára jelenti pár koktél kifizetéséért akkor amúgy lehet hogy könnyebb, barátnőt találni ettől nem fogsz, vagy oylat aki ugye...hát másra számított...

2019. jún. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
65%

fel sem venném, nem az én stílusom

megengedhetek magamnak márkásabb cuccokat mégis noname cuccokban járkálok, nem vagyok ez a nyálverő fajta, hogy "ezt nézd mim van"


csajozni most is tudok, nem kell ahhoz drága cucc :D mondjuk van akinek csak azzal menne, vagy azzal se :D

2019. jún. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
71%
A rejtett erőforrások levágnák a kezedet érte az utcán.
2019. jún. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ezt csak a maffiozók merik megtenni meg a nagyon kemények. Àtlag ember ezt nem tenné akkor sem ha lenne ennyi felesleges pénze. Szerintem.
2019. jún. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
1-2, Paráznék, hogy a "műértők" észreveszik, és mint a mágnes, magukkal ragadnák, ezért nem kellene, elég para így is az élet önmaga; 3, A csajozás eddig sem ment, szóval semmi ilyen jellegű előnye nem lenne.
2019. jún. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
56%
Nemtom én aliról rendeltem annó kb egy 2 dolláros órát mert jól nézett ki és olcsó volt :D szóval pont telibekul*znám hogy a tied milyen meg mennyibe került ha sz*rul néz ki :D L24
2019. jún. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hát engem pont nem az óra érdekelne, nem azt kedvelném meg.
2019. jún. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!