Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy érdemes élnünk, hogy...

Úgy érdemes élnünk, hogy bunkóak vagyunk másokkal és csak a saját érdekeinket tartjuk szem elött?

Figyelt kérdés

Az életben megtapasztaltam,hogy barátság nem létezik,ez az egész világ egy romlott hely.Érdekkapcsolatok vannak,ha túl kedvesek vagyunk,csak kihasználnak és az első adandó alkalommal képesek hátbaszúrni.A védekezés módja,ha nem törődünk másokkal és minimalizáljuk az emberi kapcsolatokat,akkor nem hagyunk felületet arra,hogy ártsanak nekünk.

Kit érdekel a bizalom meg a barátság?Ezek mind kamu dolgok.Könnyen véget lehet vetni ezeknek.Csak saját magunkra számíthatunk az életben és épp ezért felesleges másokra energiát pazarolnunk.



2019. jún. 30. 18:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igen, éppen így van, ahogy írtad.
2019. jún. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van nekem is ezek a tapasztalataim.


Viszont barátok nélkül sem valami jó az élet (bár nekem nincsenek egy van és kész.)


Kapcsolatok nélkül sem valami jó az élet (bár nekem az sincs már) :D


én nem tudom hogy az igazi, de valahogy biztos meglehet találni az egyensúlyt.

2019. jún. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Uhum. Ez sajna így van.
2019. jún. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Utálom a barátságot
2019. jún. 30. 18:36
 5/18 anonim ***** válasza:
Én másképp csinálom. Barátságos és kedves vagyok, de ha valaki kihasználja odabaszok, és azt az embert örökre leírom. Mindig azt add amit te is kapsz.
2019. jún. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ne a barátságot utáld. Az embereket. Az igaz barátság egy nagyon szép dolog lenne (értékesebb a szerelemnél) csak manapság nincs rá alkalmas ember.

Úgyhogy csak az embereket utáld. Ők megérdemlik. Kivétel nélkül. Igen, én is.

2019. jún. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem létezik barátság utálom a rohadt embereket

Tényleg az a legjobb ahol háború meg diktatúra van,ott legalább szenved mindenki

2019. jún. 30. 18:38
 8/18 anonim ***** válasza:

Még egyszer mondom: ne a barátságot utáld. Azzal nem lenne baj. Az emberekkel van.

Az én gyűlöltem irántuk hideg.

Te még egyelőre csak a saját levedben fősz és az amúgy elég nevetséges. Csak mondom.

2019. jún. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én csak annyit szólok hozzá, hogy értem már a Gyakori negatív, depressziós és agresszív légkörét. Barátok nélkül, gyűlölettel teli, állandóan várva a támadást. Ilyen lehet a földi pokol. Az biztos, hogy inkább változtatnék valamin az életemben, csak ne így kelljen élnem.
2019. jún. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%
A probléma az, hogy ótvar retek nép a magyar. Nem csodálkozom a dühkitöréseden.
2019. jún. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!