Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy érdemes élnünk, hogy...

Úgy érdemes élnünk, hogy bunkóak vagyunk másokkal és csak a saját érdekeinket tartjuk szem elött?

Figyelt kérdés

Az életben megtapasztaltam,hogy barátság nem létezik,ez az egész világ egy romlott hely.Érdekkapcsolatok vannak,ha túl kedvesek vagyunk,csak kihasználnak és az első adandó alkalommal képesek hátbaszúrni.A védekezés módja,ha nem törődünk másokkal és minimalizáljuk az emberi kapcsolatokat,akkor nem hagyunk felületet arra,hogy ártsanak nekünk.

Kit érdekel a bizalom meg a barátság?Ezek mind kamu dolgok.Könnyen véget lehet vetni ezeknek.Csak saját magunkra számíthatunk az életben és épp ezért felesleges másokra energiát pazarolnunk.



2019. jún. 30. 18:29
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#10 külföld talán más?

Nekem soha életemben nem voltak igaz barátaim,mindenki csak kihasznált!!Én soha nem számíthattam senkire

2019. jún. 30. 18:44
 12/18 anonim ***** válasza:

Ah, megint egy ál bölcs megmondóember. Na gyerünk, szórd csak a nagy okosságod ránk, a buta és semmit nem értő pór népre! Világosíts fel mindket.


(mert az amúgy véletlen se lehet hogy súlyos évek még súlyosabb eseményei vezettek ide és a gyakorihoz semmi köze ennek az állapotnak :).)

2019. jún. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
34%

" A probléma az, hogy ótvar retek nép a magyar. Nem csodálkozom a dühkitöréseden."


Jaj, ti románok mindig olyan kegyetlenek vagytok velünk.

2019. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
33%
A magyar tényleg gáz nép, és én pl elég keményen Magyarországon élek, meg legrosszabb esetben is sváb/olasz katyvasz vagyok. Amúgy sincs olyan, hogy tiszta magyar, mindenki egy korcs. De a genetikánk pont ezért nem olyan selejt mint pl az angoloké. Ez más tészta. A magyar mentalitás viszont tényleg pocsék és rühellem is.
2019. jún. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én már eljutottam oda, hogy tök immunis vagyok mások véleményétől. Nem nézek senkire, nem beszélek senkihez, csak had mondja a magáét, úgyis abbahagyja előbb vagy utóbb. És igen, rengeteg ember lépett ki az életemből, kvázi elmartam magam mellől őket és azóta sokkal jobban vagyok.

19/f

2019. jún. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát nekem is mindig ilyen érdek barátaim voltak sajnos (tanulás miatti kihasználás, vagy közösségben mert épp nincs jobb, munkahelyen meg látszat..), 1 kivétellel mindenki elmaradt, de ő meg sajnos nagyon messze lakik és megvan a maga élete, ritmusa neki is, szóval nap sűrűn nem hívogatjuk egymást, marad leginkább a messenger, de az meg nem olyan személyes. Szóval elég nemtörődöm, magányos világban élünk, igen. Elég lelombozó.
2019. jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sajnos Mo.-n ez a trendi, az elfogadott.
2019. jún. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem a "magyar nép" a gond a barátságnál volt más országból is "legjobb barátom" ők se voltak különben. Csak mig unatkoztak és volt hasznuk bennem voltam jó.

A baj az, hogy az ilyen embereket fogod/fogjuk ki és hát így egyre jobban az az érzés van , hogy nincs baràtság. Pedig ha 2 olyan ember találkozna akiket tényleg érdekelne a másik nem lenne gond. A gond az, hogy az ilyen emberek nem vonzák egymást. Próbáltam "menő barátokat" lelni őket sose fogtam ki jól. Csak kihasználtak. A csendes emberek között mindig leltem jò barátságokat nem mondhatnám azt hogy "igazi" de sose használtak ki. Amikor leltem hozzám hasonló embert valahogy a barátságunkat olyan nem pezsgőnek éreztem.. túl hasonlóak voltunk pedig sose voltak gondok közöttünk csak ez a hasonlóság.. . Meg kéne lelni a megfelelő embert ami nehéz, mivel lehet ő is úgy jàrt mint te és nem még akar barátokat. Ha jó időben jó helyen vagy akkor meglesz az az egy baràt akire szükséged van.

2019. júl. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!