Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van valaki itt, akinél bordeli...

Van valaki itt, akinél bordeline személyiségzavart diagnosztizáltak?

Figyelt kérdés
Párom ebben szenved. Szeretném megérteni. Szeretnék segíteni. Terápiára jár. Idáig azt hittem javul, pár napja viszont ismét sérteget. Azon van, hogy minél jobban megbántson. Hogyan tudnám ezeket a helyzeteket kezelni? Előre köszönöm a válaszokat!

2019. jún. 30. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ha tudsz angolul javaslom elolvasni ezt, ha zavar, hogy két pasi a főszereplő, hagyd ki a 18+ jeleneteket, viszont a betegségábrázolás nagyon jó

2019. jún. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos németes vagyok :/ Esetleg lefordítva valahol?
2019. jún. 30. 23:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kevert személyiségzavarom van. Magamból kiindulva keményen kell fellépni. Pár napra hanyagold, mondd meg neki addig ne keressen amíg nem tud normálisan kommunikálni.
2019. júl. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. szept. 4. 16:56
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azóta történt valami érdemben?
2019. szept. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Terápiára jár. Nem szeretném elkiabálni, de az utolsó sértegetések akkor voltak, mikor a kérdést kiírtam. Támogatom mindenben amiben csak tudom, ha úgy látom kezd forrni akkor csak meghallgatom, helyeselek és mikor már reálisan látom gondolkozni elmondom a véleményem. Ilyenkor meghallgat, és nem kezd el rám békát kígyót kiabálni. Van, hogy még igazat is ad. Remélem ilyen irányban haladunk továbbra is! 😃
2019. szept. 5. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!