Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire tekinthető normálisna...

Mennyire tekinthető normálisnak, hogy 23 évesen a szabadon töltött időm nagy részét otthon ülve, autodidakta módon való tanulással töltöm?

Figyelt kérdés
Alapvetően egy extrovertált személy vagyok, aki könnyen elvegyül az emberek közt és időről időre igényli az impulzusokat az életében, de körülbelül 2 éve elkezdtek érdekelni különböző tudományok és szabadidőm nagy részét monitor előtt vagy könyv felett töltöm. Néha látom, hogy mások kint szórakoznak, akkor megfogalmazódik bennem, és akkor kicsit elszorul a szívem, hogy normális-e amit csinálok ilyen fiatalon, de a tudásvágyam meg kiapadhatatlan.
2019. jún. 30. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Igy nem élsz, de te tudod.
2019. jún. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mindenki másképp érzi jól magát. Ha neked ez így megfelel, boldog vagy, akkor ne törődj azzal, hogy mit mondanak mások. Persze, azért néha mozdulj ki, mert ebbe azért bele lehet bolondulni egy idő után.
2019. jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Normális hogy az embert hajtja a tudás utáni vágy.
2019. jún. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha téged ez érdekel akkor szerintem ne foglalkozz mások véleményével. Mindig becsültem, aki képes leulni tanulni anélkül, hogy kötelező lenne. Van ez a lifelong learningvagy mi:) meg szabad kérdezni, hogy milyen jellegű dolgokkal foglalkozol? :)
2019. jún. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Csináld amit szeretsz, és azzal foglalkozz, ami érdekel.

Itt nálad mindegyik teljesül, úgyhogy semmi baj nincs ezzel.

Ilyen értelemben neked ez a hobbid, ami mellesleg rendkívül hasznos is.

Később, amikor ez majd kifizetődik esetleg, akkor nem hinném, hogy bánni fogod, hogy helyette mondjuk nem buliztál ha kellett, ha nem.

2019. jún. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hasznosan töltöd az időt. De ha vágysz másra is, akkor arra is szakíts időt néha.
2019. jún. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy nem az, de azért meg lehetne tanulni az egyensúlyt a tanulás és a szociális élet között.


Amúgy mi az, ami ennyire érdekel? :)

2019. jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Több is van hálózattudomány, pszichológia, keleti hitvilág. Újabban információelmélet. Szóval sok absztrakt dolgot tanulok.
2019. jún. 30. 22:39
 9/13 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
Én is így csináltam, most 4 nyelven beszélek, leszámítva a kreált nyelveket (trigedasleng, valyriai, dothraki), és nem állok le. Mondjuk egy kicsit nyitnom kéne a világ felé, mert a csaj nem fog berepülni az ablakon... Valahogy egyensúlyba kéne tartani a dolgokat, csak nehéz.
2019. jún. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Keress olyan embereket, akiket ugyanezek érdekelnek, és beszélgethetsz velük, akkor nem kell egyedül töltened a szabadidődet, de a tudományokról se kell lemondanod.
2019. jún. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!