Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szoktál otthon csinálni...

Mit szoktál otthon csinálni délutánként?

Figyelt kérdés
2019. máj. 29. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Kockulok
2019. máj. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Egy kicsit ejtőzni, inni egy kávét. Aztán ha kell, ügyintézés (posta, akármi), meg rendszerint boltba is elugrok, aztán vagy főzök, vagy nem. Vagy takarítok egy kicsit, vagy nem. Bekapcsolom a gépet és elnetezgetek csendben, mellette szól a zene. Mire észbe kapok, már húzhatok is aludni, mert k korán kelek. Amúgy utálom az egészet, unalmas és nem produktív, de nem túl sok életerőm marad délutánra. Ha később kelhetnék legalább 1, de inkább 2 órával, semmi bajom se lenne - próbáltam már. De sajnos nincs választásom.

Talán még idén viszont váltani fogok munkahelyet, és a rugalmas műszak pont meg fogja engedni a később kelést! ^^ Akkor majd szerintem átrendezem a napi rutint is, produktívabb leszek.

Heh. Vagy nem. XD

2019. máj. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha épp otthon vagyok kertészkedek, barkácsolok, olvasok vagy filmet nézek... és netezni sem árt néha :)
2019. máj. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Hétköznap meló miatt nem vagyok otthon délután, hétvégeken meg más okból
2019. máj. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Tanyán élek, mindig van mit csinálni, nagy az udvar, sok gyümölcsfám van. Így kertészkedés, barkácsolás adott. Ezeken felül zenéket írok a gépen, tornázok, meditálok, játszok a kutyámmal.
2019. máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Bebaszok
2019. máj. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Olvasás, netezés, ügyintézés, tanulás, semmittevés.
2019. máj. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sorozatot nézek, aztán alszok
2019. máj. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!