Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez így gáz?

Szerintetek ez így gáz?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, most megyek majd a második okj szakmámra (az elsőt ki nem állhatom), mivel nagyon jól megszeretném tanulni ezt a szakmát, ezért esti tagozatra leszek beírva, de a nappalisokkal fogok járni, mert ők többet tanulnak. Anyámmal és testvéremmel élek, eddig persze adtam pénzt anyámnak, de ebben a két évben így nem tudok dolgozni. Esetleg nyáron és persze a házimunkában segíteni. Szerintetek emiatt lustának, semmirekellőnek vagy ingyen élőnek kellene éreznem magam? Más is volt már így?

2019. júl. 1. 13:33
 1/4 Halmai Annamária ***** válasza:
Szerintem nem. Tanulsz, segítesz a házimunkában, nem vagy semmirekellő.
2019. júl. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen korrekt. Segítesz otthon, és közben szavaid szerint tanulni fogsz. Egy diáknak mi más dolga lenne? Jó ez így. Csak aztán ezt a szakmát ne utáld, és legyen értelme hosszú távon. De amúgy sok sikert hozzá. :)
2019. júl. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem az lenne az esti tagozat lényege, hogy el tudsz mellette menni dolgozni? Ha egész nap a tanulmányaiddal foglalkoznál akkor miért nem nappalira iratkozol be?


Bár ha az OKJ központnak megéri az igazgatásoddal bajlódni..


Am nem tudom mit tanulsz, de ha nincs egész nap gyakorlat akkor ilyen 4-6órás munkákat kereshetsz és nem kell a hétvégi bebaszásra anyudtól pénzt kérni.

2019. júl. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért nem nappalira iratkoztam be, mert a második szakmát csak estin lehet letenni.

2019. júl. 3. 23:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!