Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A kollégiumban, ha a folyosóró...

A kollégiumban, ha a folyosóról nyíló közös fürdő van miben célszerű menni?

Figyelt kérdés

2018. dec. 15. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Bármibe. Papucs+törölköző a derékra, de mehetsz fürdőköpenybe is, szabadidőruhába. Vagy majd meglátod, hogy mi a helyi szokás.
2018. dec. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Félmeztelenül ne járkálj, jöhetnek látogatók is a folyosón. Menj fürdőköpenyben (ha van) vagy könnyű háziruhában.
2018. dec. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
2-es! Ez kollégium függő. Középiskolai kollégiumban voltam, csak fiúk voltunk, látogatók egyáltalán nem voltak. Nem kórház ez! Akihez esetleg jöttek, le kellett menni hozzá a klub helyiségbe, senki nem jöhetett fel. A zuhanyzó 10-15 méterre volt a szobáktól. Bárki, bárhogy mehetett. Ha valaki szégyenlősebb volt, akkor köpenyben ment, ha nem, akkor alsógatyában, törölközővel a vállán. Senkit nem érdekekt, hogy ki miben megy. Ha nem voltál kollégista, akkor ne akarj már saját kútfőből válaszolni.
2018. dec. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
mi legtobbszor egy boxerbe mentun azt kesz. De persze volt aki meztelenul a fzsat porgetve:D
2018. dec. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi a törölközőt magunk köré tekertük és úgy. + papucs, lehetőleg jó vastag talpa legyen
2018. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Törölköző + papucs. A látogatók meg legyenek felkészülve, hogy egy kollágiumot látogatnak. Nehogy már a kollégistának kelljen alkalmazkodnia odatévedő vadidegenekhez!
2018. dec. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát szerintem meg ruhában, felöltözve... Én sem most lettem kollégista, de még soha életemben nem láttam félmeztelenül vagy törölközőben mászkáló embereket a folyosón. Mindenki ruhában ment el a fürdőbe, ott pedig átöltözött és ugyanúgy ruhában ment vissza a szobába. Egy ideig én is laktam olyan szinten, ahol közös fürdő volt a folyosón és én is így jártam, pedig közel volt a szobámhoz.
2019. jan. 10. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi kollégistaként anno vagy törölközőt tekertünk magunk köré vagy boxerba törölköző a vállon és úgy mentünk.

De inkább az előbbi mert akkor visszafele csak a tusfürdőt kellet a kezünkbe vinni

2023. jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!