Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lenne az első gondolatotok,...

Mi lenne az első gondolatotok, ha az utcán meglátnátok egy 35+os férfit (normális ruhákban), hogy egy kóbor macska után szaladgál?

Figyelt kérdés
2019. júl. 2. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy szereti az állatokat. Meg higy esetleg segitségre lenne szüksége (mármint nem elmeorvosra, hanem a befogásban) :)
2019. júl. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az,hogy az ő dolga.
2019. júl. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám milyen aranyos meg biztos szereti a macskákat. :D Semmi cikit nem találok benne. Ha látnék egy nagyon cuki cicát az utcán és nem lennének sokan körülöttem lehet én is próbálnám megszelidíteni. :)
2019. júl. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
semmit
2019. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy bizonyára az övé a macska.
2019. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

Ciiiiiiicaaaaaaaaaaa!

Úgy nagyjából egy jól fejlett öt éves hangján (gondolatban, persze)

Mindezt idült széles vigyorral.

Aztán talán a férfit is észre venném...

2019. júl. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azt gondolnám, hogy segíteni szeretne egy kóbor állaton.

Lehet, hogy állatmentő és nem véletlenül ő volt ott.

2019. júl. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 mákostésztaextrákkal ***** válasza:

Azt gondolnám,hogy még akarja menteni az állatot,ami nálam plusz pont mivel imádom a macskákat.🤗

Szerintem amúgy segítenék neki befognide néha túl muja vagyok.

2019. júl. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Anno mikor nem akart hazajönni a befogadott macskám, így kénytelen voltam szabadnapjaimon visszacsalni ez nem sikerült, irány a menhely, adtak rókacsapdát, este kivittem a helyre ahol láttam csavarogni, és a kocsiból figyeltem, közbe kifogtam két járőrt akik meglátták a csapdát és engem is hogy várakozok egy fekete autóból félig lehúzott ablakkal.

Megálltak de úgy hogy a másik rendőr keze a pisztoly táskán volt.

Megkérdezték hogy mi dolgom van erre, igazoltattak is, elmondtam hogy mi a történet, majd nevetve hozzáfűzték hogy majd haza megy ha megunta a csavargást, de maga tudja.

2019. júl. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azt gondolnám, hogy segíteni szeretne egy állaton. Van aki szereti az állatokat és ez nála alap. Amúgy nekem is van két cicám és ha meglatnak egy kóbor macskát én is megmentenem.

Ez egy szép gesztus!:) Nem kell tulreagalni.

2019. júl. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!