Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nálatok a takarítónők hogy...

Nálatok a takarítónők hogy viszonyulnak az emberekhez, kollégákhoz, (esetleg, ha iskolában dolgozik) gyerekekhez?

Figyelt kérdés
2017. jan. 8. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk úgy, hogy köszönünk egymásnak a folyóson de egyiknek sem tudom a nevét sem, meg nem is érdekel.
2017. jan. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmi különös. Köszönünk egymásnak. Néha váltunk egy-két szót.
2017. jan. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nagyon kedvesek, ha egyedül vagyok bent este, és jön a néni takarítani, van hogy beszélünk is egy pár mondatot.
2017. jan. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A munkahelyemen külső cég csinálja és nagyjából két hetente váltva vannak, szóval nem nagyon tudunk összeismerkedni.
2017. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A munkahelyen az esti takarítónénivel országos cimbik vagyunk, mikor este nyolckor megyek haza, neki akkor van kávészünete. Szoktunk együtt kávézni, cigizni, dumálgatni, szerintem a többiek is nagyon jól kijönnének vele, ha bennmaradnának estig, és találkoznának.

Koliban lakom, itt nem ismerem a takarítókat (délelőtt szoktak jönni, olyankor én egyetemen vagyok), de van aki már beszélgetett velük, azt mondták, jó fejek.

Az előző kolimban egy takarítónő volt, aki jóban volt a diákokkal, a többiekkel csak köszönőviszonyban voltunk, középiskolából pedig nem emlékszek arra, hogy valaha találkoztam volna eggyel is.

2017. jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kollégákhoz értem: az egyik teljesen rendben, a másik egy szolgalelkű, a harmadik pedig elfogadja azt, ami van.
2017. jan. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát általánosba az iskola takarító, úgy viselkedett mintha ő lenne az igazgató. Parancsokat osztott, olyan feladatoknál is sertepertélt, ami neki nem is tartozott a feladatkörébe. Ebédlőbe volt, hogy az orrába turkált, az ujját nyaldosta, és úgy adogatta utána a sütit a gyerekeknek, mintha a gyerek nem tudta volna magától elvenni azt. Nyálas fikás kezével tapulálta össze, én meg inkább odaadtam az osztálytársamnak. :D Középiskolába már nem találkoztam takarítóval. :D
2017. jan. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk általános iskolában nagyon aranyosak voltak. Tudtuk, hogy kit hogy hívnak x néni, y néni.

Fura, mert középiskolában nem emlékszem, hogy valaha láttam volna takarítót. Lehet, hogy este csinálták, amikor már senki sem volt ott.

Munkahelyen is normálisak, kedvesek.

2017. jan. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az előző munkahelyemen olyan 40 körüli takarítónő van/volt, és a dolgozók is nagyrészt 30asok. Együtt járnak le kávézni/cigizni, az étkezőben ha össznépi beszélgetés van, ő is ugyanúgy hozzászól. Kb mintha kolléga lenne, csak más részlegen. Ami egyébként igaz is :)
2017. jan. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az vagyok, takarítok.

Úgy érzem jobbab becsülnek, mint mi tak. egymást.

Nagyon nem vagyunk jól, pedig az kellene, összetartani.

Nem értik semelyik viccet.

Nem vicc igazából, csak már 20 - on 30 éve is olykor használtuk.

2017. okt. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!