Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen személyiségű emberek a...

Milyen személyiségű emberek a légiutas kísérők?

Figyelt kérdés

Mivel férfiak, nők egyaránt dolgoznak benne, (javarészt inkább nők) ezért érdekel, hogy mégis milyen embertípusok ők.

Értem, hogy emberekkel kell dolgozni, de mégis honnan tudhatnám, hogy én megfelelnék vagy sem? Olvastam a követelményeket, de abból nekem nem derült ki, hogy konkrétan milyen személyiségeket keresnek csak, hogy mosolyogjon meg legyen segítőkész. Ezt így elég általánosnak tartom, akit bárki megtudna, mégsem alkalmas mindenki erre a munkára.

Ránézésre szeretném, és teljesítem is a követelményeket, egyedül a személyiségem bizonytalanít el, mivel inkább komolyabb, nyugodtabb természetű vagyok, nem nagyszájú, csapzi és öntelt.



2019. júl. 3. 13:56
 1/10 Metionin ***** válasza:
100%
Az biztos hogy nagy stressztűrő képesség és türelem nem árt. A munkakörülmények sem olyan rózsásak mint ahogy ránézésre tűnik. Egy ismerősöm lett légiutas kísérő, igazából szereti de mióta dolgozik, még egyszer sem tudta rendesen kipihenni magát.
2019. júl. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nővérem az volt pár évig légiutas kísérő és meg voltak elégedve vele.


Ő csak úgy fogalmazta meg, hogy fel kell venni a tipikus amerikai mosolygós álarcot. Akkor is boldog vagy ha valójában nem, akkor is segítesz mindenkinek ha ők ezt nem értékelik és végig ugyanúgy mosolyogsz rájuk. Ezekhez az kell amit az 1-es is írt. Eléggé stresszes tudott lenni neki ha a gép tele volt parasztokkal, amit viszont el kell tudni tűrni. A járatok pedig nem indulnak órákkal később a személyzet igényei miatt úgyhogy előny ha nem igényelsz túl sok alvást.

2019. júl. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem árt, ha embercentrikus vagy hiszen az egész munkaidődben össze vagy zárva idióta, paraszt emberekkel egy csőben több ezer méter magasan. Még csak egy rövid szünetre se tudsz kimenni, ha felb...nak. Akad kedves utas is, de azért többségében a tahó, bunkókkal fogsz találkozni. Minden gépen van egy vagy több mocskos, beképzelt, lenéző ember. Ehhez iszonyú nagy türelem és tűrőképesség kell. Ha érzékenyebb típus vagy, aki inkább kerüli a konfliktusokat és elsírja magát akkor ne válaszd. Neked ott nyugalmat, határozottságot kell sugároznod. A pilóta után te vagy a főnök. Ha megvisel egy beszólás, amin utána hetekig rágódsz akkor szerintem gondold át mégegyszer. Nem csak lelkileg kell erősnek lenned, se fizikailag is. Éjjel kettőkor kelni, aztán menni talpig sminkben, hibátlanul, mosolyogva mintha teljesen természetes lenne.
2019. júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Stresszes munka. Extrovertalt kell legyél, tehát bírni a tömeget, annak figyelmét, minden nyavalyáját az embereknek, nem árt, ha bírod a repülést is. 😁
2019. júl. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A smink szerintem nekem nem fog kelleni, mivel férfi vagyok, ez lemaradt. Ennek tudatában érdekel, hogy így másak-e az elvárások, mivel főként nők vannak a járatokon stewardessként.
2019. júl. 3. 15:20
 6/10 anonim válasza:
Legyél ápolt, borotválkozz, ne zsírosodjon az arcod, nem árt valami mattitó arckrém hidratálót venned. a Hajad szintúgy vágott, rendezett. Ha van egy jó kiállásod, nem lehet gond. Sok sikert
2019. júl. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Beszélj nyelvet és ne legyél tök hülye.

Bár van olyan ismerősöm akibe annyi értelem szorult, mint egy zsák burgonyába és légiutas kísérő lett.

2019. júl. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Külső terén szerintem nem lenne gond velem. Vékony- sportos vagyok, és sokak szerint jóképű is. Viszonylag magas is (183).

Szerintem tök hülye sem vagyok. Inkább a személyiségem a kérdés, hogy vagyok-e annyira kemény.

2019. júl. 15. 14:35
 9/10 A kérdező kommentje:
A tömeget is szeretem, emberek között szeretek lenni. Olyan munkát nem is szívesen végeznék ahol csak egyedül vagyok. Ettől függetlenül viszont nem vagyok egy nagydumás, társaság közepe típus.
2019. júl. 15. 14:39
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedvesnek, segítőkésznek, mosolygosnak kell lenni, de ezt mindenki tudja...


Nagyon türelmesnek kell lenni, tudj problémákat megoldani gyorsan, tudd kontrollálni az indulataidat (ez néha iszonyú nehéz, amikor nagyon bunkó az utas), legyél csapat játékos, magabiztosnak-hatarozottnak kell lenni 1-1 szituációban (ezért nem árt ha kicsit nagy a szád- néha muszaly sajnos).

Türelmesnek kell lenni a kollégákkal, ami szintén nagyon nehéz néhány esetben.


Hirtelen ezek jutottak eszembe. Légiutas kísérő vagyok. Ha van kérdésed, akkor nyugodtan írj.

2019. aug. 28. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!