Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert erzem azt, hogy ilyen...

Miert erzem azt, hogy ilyen fiatalon keszen allnek a babara?

Figyelt kérdés

19 eves vagyok,lassan 20.

Mar egy ideje ugy erzem,hogy keszen allnek a babara,de nem tudom miert.

Ti ennyi idosen mit gondoltatok errol?

Valamiert ugyerzem,hogy a babam lenne az,ami ertelmet ad az eletemnek.

Parom egyebkent nincs.

Bar nagyon remelem,hpgy ez nem igy lesz,de azt erzem akkor is feltudnam egeszsegesen es boldogsagban nevelni a gyerekemet,ha ne adj Isten egyedul allo anyuka lennek.

Bocsi,eleg ertelmetlenul fogalmaztam,de ez csak hirtelen kipattant a fejembol😅



2019. júl. 3. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Hát, én 23 éves vagyok, és pasi, de nekem még eszembe nem jut a gyerek. Majd ráér az később is.
2019. júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Úristen ne. Még élned kell. Megfogod bànni.
2019. júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Dehogy bánnám :D

Amúgysem úgy elek mint a velem egy idosek...

2019. júl. 3. 19:44
 4/5 anonim ***** válasza:

"Valamiert ugyerzem,hogy a babam lenne az,ami ertelmet ad az eletemnek."


Hát ez nekem eléggé arról árulkodik, hogy nem találtál magadnak szenvedélyt, elfoglaltságot, hivatást, és célt, és most egy babától várnád hogy egésszé tegyen. Ezzel csak az a gond, hogy a gyerek csak pár évre jelent elfoglaltságot, és elkezd szépen lassan önállósodni, ha nem találsz más értelmet az életednek, akkor ebben könnyen lehet hogy gátolni fogod, mert ahogy mondtad, ő ad értelmet az életednek, és igyekszel benne tartani abban az állapotban, amikor még szüksége van rád, és ott van.


Mond mit tudnál elmondani egy gyereknek a világról? Nem sokat sajnos, még nem láttad, és nem tapasztaltad, nem volt rá időd, és mielőtt az ember elkezd tapasztalni, azt hiszi eleget látodd, aztán egyszercsak felsejlik az az óceánnyi dolog amit még nem tapasztalt, és akkor érzi meg, hogy még nincs kész arra, hogy továbbadjon bármit.


Előbb találd meg a saját miérted, és fontos, hogy az nem a szaporodás, ettől vagy ember, hogy ezen kívül még szeretnél valami mást is az élettől.

2019. júl. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tejoisten..csodasan kiforgattad a mondandomat,egyaltalan nem igy van,de azert koszi😅
2019. júl. 3. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!