Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiatal anyukák pénzes, idős...

A fiatal anyukák pénzes, idős férfinak szültek gyereket? Vagy honnan teremtette meg az anyagiakat ilyen fiatalon a babára?

Figyelt kérdés
2013. nov. 25. 16:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem mindenki jár fősulira, egyetemre, van, aki 18 évesen már dolgozik. Van, aki házat örököl. Van, aki szimplán jó körülmények közé születik, olyan hátszele van, hogy nem is kell dolgoznia a jó anyagi körülményekhez.


Ha kicsit beizzítod az agyad, neked is eszedbe juthatnak ilyen lehetőségek...

2013. nov. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
A legtöbb fiatal anyukának nincsenek túl jó anyagi körülményei. Ha mindenki csak akkor vállalna gyereket, amikor megvannak a megfelelő körülmények, már kipusztult volna az emberiség.
2013. nov. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
És sokan vannak, akik nem így tervezték, de megtartják...
2013. nov. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Fiatal anyuka vagyok.24 éves,és van egy 10 hónapos lányunk.

A férjem 30 éves.Ő 6 éve dolgozik,én 2 éve dolgoztam mikor jött a baba.Nagyon jó munkahelyünk van/volt és szép fizetésünk.

A férjem a szüleitől kapott lakás,abban élünk.Kocsit mi vettük.A GYED-em is jóval 100 ezer fölött van.

Szóval volt pénzünk gyereket vállalni,és önálló életet élni,mint egy család.

2013. nov. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
#4 - azt hogy csinálod? A nettó GYED családi adókedvezményt is hozzászámolva 111.000 Ft körül van maximalizálva. Azért az nincs "jóval" 100 felett.
2013. nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Én 19 évesen lettem kismama az elsővel,nem így terveztük,de megtartottuk.Most 29 vagyok,és van 3 csodálatos gyerekünk.A férjem 8 évvel idősebb,szorgalmas,igazi spórolós fajta,viszont átlag keresettel rendelkezett/rendelkezünk a mai napig.Volt félretett pénze,tudott spórolni míg otthon lakott,abból vettünk egy saját kis kertes házat.Itt most nem kell több tízmillióra gondolni.. falun vettünk,olcsón.Hitel nincs rajta. 10 év spórolásból vettünk most egy autót,ezen sincs egy forint hitel sem.Szépen élünk,és ha újra kezdhetném sem csinálnám máshogy,jó hogy fiatal anyuka vagyok,büszke vagyok rá.
2013. nov. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%

4-es vagyok.

Márpedig az én GYED-em,130.200 Ft.

Ez a maximum,ennél többet nem lehet kapni.

2013. nov. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Ez a bruttó bér,persze.
2013. nov. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Máshova írtam, lemásolom:


Én 6 évig voltam együtt egy olyan emberrel, akivel folyamatosan romlott a kapcsolatunk, sőt, néha azt hiszem, hogy soha nem is volt jó. 16-22 éves korom között mégsem tudtam elképzelni, hogy mástól lesz gyermekem. Aztán egészen csúnya módon véget ért ez a kapcsolat, egy évre rá találkoztam a férjemmel, 4 hónappal később babát vártam (tervezetten), aki most másfél éves. Nem hiszek abban, hogy a kapcsolat hossza bármit is jelent, a férjemről a LEGELSŐ percben tudtam, kétség és félelem nélkül, hogy Ő az igazi. Efelől azóta sincsen egyikünknek sem semmilyen kételye, bár márciusban is még "csak" 3 éve lesz, hogy együtt vagyunk.

Az "infrastruktúra": a párom orvos, és nem szeretnék nyafogni-hazudni, nagyon jól keres, hála Istennek. Házunk, autónk ugyanakkor nem ebből van, hanem a szüleinktől. Ezek nélkül az anyagi feltételek nélkül nem vállaltuk volna a babát, azt hiszem. A lányunk születésekor én még nem dolgoztam soha folyamatosan, egy munkahelyen, csak szakfordítóként néha-néha, egyetemre jártam, pszichológusnak tanultam. Jövő szeptemberben pedig szeretnék belefogni a második diplomámba. Hát, mi így vagyunk.


25 vagyok most, 23 múltam kicsivel, amikor megszületett a lányunk, a férjem 29 most.

2013. nov. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, azért írtam, hogy a NETTÓ GYED max. 111.000 Ft.

Azért ezt nem olyan nagy kunszt elérni.

2013. nov. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!