Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok embernek csak azért lett...

Sok embernek csak azért lett párja, mert nem foglalkozik olyanokkal hogy ízlés, azonos érdeklődési kör, szubkultúra?

Figyelt kérdés

Akik ismernek azt mondják válogatós vagyok csak, de ha egyszer nem jön be egy adott nő, a fáról is lóghatnék, akkor sem látnám utána máshogy az egészet, van egy elképzelésem, ideálom, aminek örülnék.


Viszont egy kapcsolat kialakulásához két ember kell, szóval bonyolult, ezért vagyok még egyedül.... Néha úgy vagyok hogy már nem érdekel ez az egész, csak vagyok magamnak, aztán megint jön egy olyan szemkontaktus amitől kimegy a lábamból is az erő, és utána megkapom az arcomba hogy semmi komoly.


2019. júl. 3. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ahogy leirtad.

A gáz az, hogy sokan egyenesen lenézik azt, aki próbál igényes lenni.

2019. júl. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért az igényesség, meg az hogy katalógusból akarsz összerakni egy párt különböző dolog. Jó ha van sok közös érdeklődés, de az sem baj, ha bizonyos dolgokat meg tudtok ismertetni egymással, ha tudtok új dolgokat hozni egymás életébe, és valamiylen szinten hatni, előrevinni egymást. Olyan igények mondjuk hogy fontos a figyelmesség, a diszkréció az király, de olyan hogy én szeretem a Star Wars ezért ő is szeresse az már egy oylan dolog, hogy talán el kéne engedni, és ki tudja, még később emgszeretheti. A szubkúltúráknak is valahogy részévé válik az ember, nem úgy születik.
2019. júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az ízlesnek és az azonos érdeklődésnek nem feltétlen kell elsődlegesnek lenni. Az a baj, hogy már elsőre leiros azt, aki valamiert nem felel meg. Es ha előbb megismernéd?

A fiatalkori ideálom egy mackós, olaszos barna bőrű sötét szemű pasi, aki temperamentumos. 18 évesen megismertem egy magas jóképű szőke zöld szemű srácot. Nagyon megtetszett, bár nem volt az ideálom. Gondoltam sebaj. Majd összehoz minket a sok közös minden. Hát...én imadok kirándulni, ő csak evi 2x rávehető. Én nagy bulis vagyok, ő meg inkább a haverjaival beül egy sörre vhova. Ő szeret nyugiban lenni, en pörgök ezerrel. Totál ellentétek vagyunk. A színházba én anyukammal járok mert ő nem teszi be oda a lábát, a koncertre ő a tesómmal- ki nem állhatom amit ő hallgat. És tudod mit? 15 eve együtt vagyunk. Rengeteg időt töltünk együtt, imádjuk egymást, de jó, hogy van másokkal is programunk. El se tudnám képzelni hogy annyira egy az érdeklődésünk, hogy mindent együtt csináljunk!

2019. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!