Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A hosszú hajú pasik különleges...

A hosszú hajú pasik különleges lányra vágynak?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy ízlések és pofonok, de a hosszú hajú pasik zöme vagy rocker vagy metalos, esetleg goth. A szubkultúrás kapcsolataikból kifolyólag pedig úgy gondolom (ha tévesen, akkor cáfoljatok rá), hogy ők maguk is stílusukat tekintve különleges, vadabb, merészebb lányokat preferálják.


Mindenesetre, ha ismerkedést kezdeményezne egy külsejét tekintve (majdnem) minden téren abszolút átlagos, csendes lány (ez alatt leginkább magát a stílust, öltözködést értem, ergo nincs teletűzdelve piercinggel, hétköznapi ruhákat hord, nincsenek tetoválásai, enyhén sminkel, stb.), akkor hogyan fogadnátok?


Szeretni én is szeretem e zenei műfajokat, illetve a goth, mint öltözködési, művészeti stílus is bejön (a szellemiség mondjuk már más kérdés, ugyanis e téren azt tapasztalom, hogy túl szigorúak és merevek a szubkultúrájukat illetően), csak hát mindez nemigen látszik rajtam.


Mindenesetre igyekszem az utcai ruhatáramba néhány "sötétebb" darabot (pl. fűzők, nyakláncok, ízületes gyűrűk, stb.) is beiktatni, mert egyrészt, mint említettem, tetszenek, másrészt meg ugyebár hátha... vagy felesleges?


Egy tanácstalan 20 éves lány



2014. máj. 7. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Muszáj hosszú hajúnak lennie? Mert ha így van, tanácsolni fogom a netes társkereső céget indítani akaró vállalkozásoknak, hogy legyen csak hosszúhajúak társkeresője. Epic.
2014. máj. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Én ilyen gótrockermetálosféle vagyok. Annyit tudok tanácsolni, hogy ne akarj az lenni, ami nem vagy, adjad önmagad.
2014. máj. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
A rockerek mind alkoholisták!
2014. máj. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, elsősorban ilyen srácokat keresek. A hosszú haj különleges és gyönyörű, számomra nagyban megnöveli egy férfi vonzerejét. Rövid hajú illetők iránt csak ritkán éreztem vonzalmat. Az ízlésemről meg véleményem szerint nem tehetek.


Lehet felszínességnek, hülyeségnek, személyes stiklinek, stb. nevezni, el lehet érte ítélni, bánom is én, de nem szeretném úgy leélni az életemet, hogy ne kerüljek komoly kapcsolatba egy ilyen pasival.

2014. máj. 7. 18:34
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
2014. máj. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2-es: Ebbe már nem akartam belemenni, de épp ez az! Most érzem úgy, hogy a külsőm nincs összhangban a belsőmmel. Én egy excentrikus, furcsa, olykor kissé zavart gondolkodású lány vagyok, amolyan meg nem érett művészlélek, nem illik hozzám a jelenlegi, szürke, jókislányos-tucatnőcis külsőm.
2014. máj. 7. 18:38
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Nahát, én is épp ilyen vagyok, ilyen helyzetben, ilyen félelmekkel, ilyen ízléssel, gondolkodással és ilyen kérdéssel. :)

De én csak önmagam igyekszem lenni, egy hosszabb kapcsolatban úgyis kiderülne, hogy ha csak megjátszod magad neki.

2014. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
99%

Érdekes kérdés, remélem néha azért még ránézel. Sajnos én nem vagyok hosszú hajú rockerpasi, olyannyira nem, hogy lány vagyok, de azért leírnám, hogy mit gondolok, mik a tapasztalataim.

Tény, hogy az ember általában a hasonlót szereti, tehát nem hátrány ha te magad is szereted a rockzenét és nem riasztanak az úgymond sötétebb témák. Az is igaz, hogy először mind a külsőt nézzük, mert abból rengeteg mindent le lehet szűrni az illetőről (aki Iron Maiden pólót hord, az logikus, hogy szereti az Iron Maident és hasonlók) tehát a fűző meg a nyaklánc abszolút nem hülyeség, ha tényleg tetszik is.

DE! A hosszú hajú rockerek is elsősorban férfiak, másodsorban rockerek és csak harmadsorban hosszú a hajuk. (Magyarán, ha levágod a haját is rocker marad, és ha már nem szereti a rockzenét is megmarad férfinak.) Tehát mivel ők is csak férfiből vannak, elsősorban a szép lányok fogják felkelteni az érdeklődésüket (ami ugye mindegyiknél mást takar, van aki a szőkét szereti, van a ki a barnát stb.) Ha férfi nézőpontból próbálom szemlélni a dolgokat, nem valószínű, hogy csak azért utasítanék vissza egy alapból nagyon is dekoratív, szimpatikus hölgyet, mert nincs talpig feketében.

Szóval ha változtatsz is a külsődön, ne elsősorban azért tedd, hogy a metalheadek felfigyeljenek rád, hanem, hogy TE jobban érezd magad a bőrödben. Magammal példálózva: szeretem a rockzenét, nem esik nehezemre sötétebb, elvontabb témákról beszélgetni, tehát nem okozna gondot, ha az udvarlóm (akinek mit adj isten véletlenül pont hosszú haja lenne... és szakálla!) romantikus vacsi helyett Metallica koncertre, szerelmi vígjáték helyett egy horrorra, vagy művészfilmre akarna elcipelni. Ennek ellenére (egy két kirívóbb darabtól eltekintve) átlagosan öltözködöm és nem is szándékozom góthercegnőnek kinézni, mert

1. attól, hogy más lányokon tetszik, magamon nem biztos, hogy fog.

2. hiába gyönyörű, ha egész egyszerűen kényelmetlen. (Mert azé' fidres-fodros földig érő harangszoknyában, vagy 600 lánccal az oldalamon nehéz a busz után futni.)

3. nem tartom fontosnak, hogy a külsőmmel mutassam a "hovatartozásom". Csak szimplán szeretnék csinos lenni, tetszeni magamnak és azt felvenni, ami épp jól esik, legyen az csőnadrág (ami ugye "tucat") vagy egy szép fűző.

Ha valakinek tényleg tetszel, nem fogja érdekelni, hogy mi van rajtad (úgyis leszedi rólad, hehe), ha nem vagy az esete, hiába mászkálsz acélbetétes bakancsban.

18L

2014. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Szia! Én lassan 6 éve vagyok együtt a párommal, aki rocker. (Hosszú hajú, de nem az a full rocker acélbetkóssal, full feketébe, stb.. Szereti a rock zenét, gitározik és hosszú a haja, van jópár fekete ruhája, de más is akad :)) Én pedig teljesen átlagosan öltözködöm, sőt mondhatni inkább sportosan mint nőiesen. (New yorkeres pólók, pulcsik, stb..)Most kezdek kicsit nőiesebb stílusra váltani, de nem hordok se fűzőket, se együtteses pólókat, semmi ilyesmit. Szóval nem a ruha teszi az embert, hanem a személyiség. Szeretem én is a rock zenét de meghallgatok mást is. És mégse baj ha éppen egy nagyon híres gitárosról nem tudom, hogy kicsoda.. :D (de már fejlődök azért!!:D))
2014. okt. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Én a hosszú hajú kategóriába tartozom szőke vállig érő hajam van , metalheadnak mondanám magam de nincs sok zenekaros pólóm stb és bakancsom sincs , viszont ha te teszem azt találkoznál velem és én szimpatizálok veled az nem fogja azt jelenteni hogy elküldenélek mert nem vagy metal arc hanem csak egy átlagaosan öltözködő lány aki televan tündéri adottságokal és nekem nagyon bejönnél eszem ágában sem lenne hogy ne áljak veled szóba , az nem jelent semmit hogy öltözködöl ha van beslőd akkor igen is hogy megéri elkezdeni valamit veled független attól milyen a stílusod szerintem ez az ami fontos nem feltétlenül a külső számít. Remélem azért nem nagy hülyeség a nézőpontom de én igy látom 19/F :)
2015. nov. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!