Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 16-27 éves lányok és nők,...

16-27 éves lányok és nők, milyen a férfi ideálotok? Illetve milyen típusúaktól várnátok szívesen hogy kezdeményezzenek? Lehetőleg képpel.

Figyelt kérdés
2019. júl. 3. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Ian Somerhalder
2019. júl. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2019. júl. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sam Claflin (Mielőtt megismertelek, Ahol a szivárvány véget ér) bocsi képet most nincs kedvem linkelgetni :D Romcsi filmes szép fiú, de olyan tökéletlenül tökéletes és szép a mosolya. Szerintem ő egy nagyon helyes pasi. Egyszer jártam egy hasonló sráccal, de sajnos szakítottunk :/ Nekem valami ilyesmi az ideál.
2019. júl. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2019. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem Freddie az abszolút Nr1. Imadom, ahogy kinéz! Rajta kívül még Istenes Bence aki bejönne nekem. Helyesek, humorosak.Nem tudok linkelni most, de szerintem őket mindenki ismeri.
2019. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

[link]

18/l

2019. júl. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
a belinkelt férfiak és fiúk között egy átlagos srác sincs:( ezek mind modell vagy színész kategória. ti lányok, akik ilyen férfira vágytok, mit tudnátok nyújtani egy ilyen "minőségű" pasinak? illetve hogyan tartanátok meg? mert az ilyen srácoknál sorban állnak a hölgyek. boldog tudnál lenni, ha tudnád hogy a konkurencia mindig egy karnyújtásnyira van? egy nem annyira helyes srácnak akkor nincs is esélye nálatok? vagy ha mégis oda adod magad akkor folyamatos képmutatás lenne, mert titokban az ilyen pasikra gondolnátok? hát igen sok a kérdés.
2019. júl. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Montana Jordan 🤤

Min YoonGi😋

Keressetek rá a nevükre,mert nemtudok választani az összes kép túl jó róluk xd

2019. júl. 6. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!