Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mást is csinálja ezt ha...

Mást is csinálja ezt ha jégrémet eszik?

Figyelt kérdés
Egyszerűen a jégrém pálcikájához nem bírok hozzá nyúlni,mert kiráz a hideg.És ezért a jégrém papírját rátekerem a fapálcikára,hogy azt kelljen fognom és ne a fapálcikát.Más is van ezzel így?

2019. júl. 4. 10:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia! Remélem olvassa még valaki ezt a kérdést. Nekem nagyon beteges szinten vannak ilyen "tüneteim". Papírt, újságot rossz érzés megfogni, a wc-papírt is ha megfogom ráz a hideg, a hungarocelltől a falra mászok, de nem is kell halljam vagy lássam, elég rágondolnom. Amíg olvastam a kommenteket, kb 30-szor rázott ki a hideg, azok miatt amiket leírtatok, most is, míg ezt a mondatot leírtam. Kb 10 percenként kenem a kezem nagyon zsíros krémmel, mert a saját bőrömhöz hozzáérve is ráz a hideg... Este ha alszom ökölbe szorítom mindkét kezem, hogy ne érjen hozzá se a körmöm se az ujjam semmihez. Nem tudom milyen fóbia lehet ez és mit lehetne vele kezdeni de nagyon szar. Zsebkendőt sem tudom megfogni anélkül hogy ne legyen sz.r érzés...
2019. nov. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!