Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy kisgyereknek, hogyan...

Egy kisgyereknek, hogyan illik köszönnie egy 15-20 évesnek?

Figyelt kérdés
Én mindig fiatalnak néztem ki, köszönhetően az arcomnak. 15 évesen egy boltban rámesett véletlenül egy kisgyerek, az édesanyja pedig ráordított, hogy mit csinálsz fellököd a nénit. Én ezt akkor nagyon furcsáltam. Aztán 16 éves koromban táborokban, óvodákban voltam kisegítő. Ott is már mindenki nénizett.(szűlők, gyerekek) 20 éves koromban is egy 6-7 éves lány csókolomot köszönt már. Pedig kinéztem 16-nak. Ezek számomra furcsák voltak. Nem azt mondom, hogy zavart csak furcsa volt. Ezt hogyan illik tanítani egy kisgyereknek?
2019. júl. 5. 07:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem a gyerekek szülei 21-22 évesek voltak. Én 16. Ezzel gondba vagyok, hogy hogyan tanítsam a gyerekemnek.
2019. júl. 5. 07:58
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Abból indulj ki, hogy egy 4-5 éves kisgyereknek egy 16 éves ugyanolyan felnőttnek látszik, mint egy 30 éves.
2019. júl. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy pár éves kisgyerek nem tudja eldonteni hogy te 16 vagy vagy 36 neki mind a 2 ugyan olyan. Magasabb mint ő sokkal. Ők csak ezt latjak abban a korban.

A kisgyerekek meg jonapotoznak mindenkit vagy csokolom stb azert mert a kornyezetukbe pl ovoda iskola bolcsi ott nem sziával kell koszonni a tanitoknak

2019. júl. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Egyébként szoktak még hasznalni a nagyfiut meg a nagylányt mivel egy 16 éves még nem nő és főleg nem néni.
2019. júl. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk oviban még sziáznak a gyerekek. Pl. "Szia, Edit néni." meg ilyenek. Mármint óvónőket is, dadusokat is.

Nekem azért fura, mert minket már oviban rá tudtak nevelni a magázásra.

2019. júl. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A mai gyerekeket már máshogy tanítják, persze 1-2 még mindig normálisan de a nagy része 4-5-6 évesen simán felszáll a buszra és nyom egy szia-t mert fiatalon vezetek buszt. Ez már ilyen világ.
2019. júl. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Csókolommal kell köszönniük. Ez teljesen jó.
2019. júl. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Szia a jó ,ha 15-20 évesnek köszönünk,de egy kisgyerektől aranyos a csókolom meg a néni :D
2019. júl. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!