Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem zavar, amikor a...

Csak engem zavar, amikor a piacon vagy kisebb boltokban rám köszön az eladó, meg kérdezget, hogy mit szeretnék venni?

Figyelt kérdés
Vagy ahogy egy kisebb ruhaboltban nézi, ahogy szenvedek a próbával :D Lehet tényleg kedves akar lenni, de engem valahogy elriaszt ezzel a nyomulással, majd ha érdekel valami, akkor úgyis megkérdezem.
2019. júl. 5. 20:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ja bocsi 9-es most látom nem is nekem írtad.

De attól még így van.



Előző voltam

2019. júl. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Introvertált vagyok. Nagyon idegesít, ha nézegetnek válogatás közben ès kérdezgetnek...van, hogy annyira, hogy leizzadok. Szeretek nyugiban ruhát talàlni, vagy nem találni magamnak. Antiszociális vagyok, szociofóbiás...de valamit magamra kell vennem és neten rendelve sosem tudom, hogy mi hogy áll majd rajtam. Ez van 😖

A köszönés mondjuk alap.

2019. júl. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!