Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet még jó a kapcsolatunk?

Lehet még jó a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Tegnap elhívott magához egyik ismerősöm,és eltudtunk beszélgetni, de azért volt csend is... féltem kicsit, eléggé zárkózott vagyok. Ha többet találkoznánk, akkor én is bátrabb lennék? Van sok közös bennünk amúgy... Veletek volt ilyen,hogy első találkozásnál izgultatok,aztán minden jobb lett,és tök jóba lettetek valakivel? 24N
2019. júl. 6. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen is volt es olyan is. Ezt nem lehet tudni. Volt aki mellett hamar feloldodtam, de olyan is aki mellett soha, mert nem könnyitette meg a helyzetet sem. Azaz csendszünetben mindig en strapàltam magam csak. Egy idö mulva inkabb mar nem strapàltam magam rajta. Es hagytam a hajot elmenni.

De forditva is volt. Akivel elvoltam, öt pedig meguntam hiaba nem voltak csendszünetek, nem keresem.

2019. júl. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem. De ez most barátság, vagy randi?
2019. júl. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Barátság
2019. júl. 7. 16:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor ne görcsölj.
2019. júl. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!