Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Házban van egy csalàd akivel...

Házban van egy csalàd akivel nem jó a kapcsolatunk egyéb sérelmek miatt. Most pàr hete azzal àllt elô hogy kôvetem ôt a buszmegàlloig . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem akarok vele lelallni beszélgetni de a munkahelyem a megàlloval szemben van ahol ô szàll fel (nincs kedvem elmagyarázni mert beteg agyú)autómat fényképezi olyan mintha gyüjteni akar rólam képeket infókat (mert fel akar jelenteni mondta)amiért követem.

Ezzel most mit csinàljak ?

Feljelenthet e ?


2019. febr. 17. 07:55
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Megpróbálhatja, de ki fogják nevetni.
2019. febr. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha bemegy emiatt a rendőrségre, akkor szemébe fognak nevetni. De ha esetleg elérné, hogy megkérdezzenek téged, megmondod hogy ott dolgozol és kész.

Amennyiben ennek már van egy hosszabb előzménye ahol ő volt az elborult elméjű, akkor megfontolnám, hogy zaklatás miatt én jelentem fel őt, mintegy megelőző csapásként.

Rossz szomszédság török átok.

2019. febr. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Feljelenteni feljelenthet, de egyrészt nem biztos, hogy komolyan veszik (ha nyilvánvalóan zavarodott), másrészt, ha mégis, akkor nyilván hamar kiderül, hogy nem követed, pl az tény, hogy hol van a munkahelyed, és ugye normális, hogy bejársz dolgozni, arról meg nem tehetsz, hogy neki is arra van dolga.
2019. febr. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Nevesd ki! Ez ez egyik legjobb módszer és kb ez a legtöbb amibe érdemes energiát fektetni
2019. febr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

És miért készít fotót rólam automról?

Nekem az a gyanúm olyan mintha informàciokat gyűjtenek.

2019. febr. 17. 09:00
 6/9 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
A fotó a "követés" igazolásához illetve adóhatósági feljelentéshez (ti. vagyonosodási vizsgálat) "szükséges". Az illető hülye, persze hogy mindent dokumentál.
2019. febr. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mert miért írod hogy az illető hülye hogy dokumentàl?

Ezt ezekkel a fotókkal megy valamire?

2019. febr. 17. 09:38
 8/9 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

"Most pàr hete azzal àllt elô hogy kôvetem ôt a buszmegàlloig. Nem akarok vele lelallni beszélgetni de a munkahelyem a megàlloval szemben van ahol ô szàll fel" Aki ebből azt következteti, hogy "követed", az per definíció hülye. Az ő gondolati rendszerében ez logikus lehet. Pl. a fotó alapján keres rá a kocsira, az árára, hogy tudja mennyi pénzed van stb.

Hogy mire megy a dokumentálással? Hát azt én honnan tudjam? Ő a hülye. (És talán én is, de az más kérdés.) Az ilyen tévképzetesek (és nem feltétlen csak az orvosi esetek) szeretik nyilvántartani az ellenségük dolgait.

Ne vegyél tudomást róla, amíg anyagi-fizikai-lelki károd nincs.

2019. febr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én szembeszomszédom nem százas felnőtt fiának az volt a mániája, hogy a mozgásérzékelős lámpámmal őt fotózom. Panelban lakunk, csak középen volt lámpa, nem akartam félhomályban lenni.

Már engem kért meg a gondnok, h magyarázzam meg nekik, h nem készítek képeket. Az anyja megértette, aztán leszállt rólam.


Ha feljelent, max elmondod, h ott dolgozol.

Én biztos megmondtam volna neki.

2019. febr. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!