Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor egyedül sétáltok akkor...

Mikor egyedül sétáltok akkor hogy szoktatok viselkedni?

Figyelt kérdés
Illetve mire szoktatok gondolni, hova szoktatok nézelődni?

2019. júl. 7. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Én nagyon ritkán megyek egyedül bárhova , még a városon belül is, de ugyanúgy szoktam nézelődni, mintha akkor járnék arra először, figyelem az embereket, hogy mi történik körülöttem meg ilyesmi.
2019. júl. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Annyi, hogy kérlek vegyétek komolyan a kérdést, tényleg kíváncsi vagyok rá konkrétan. :) Köszönöm!
2019. júl. 7. 20:39
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
A jó csajokat megnézem.
2019. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodom, legtobbszor a torteneteimen.(elegge alomvilagban elek ugymond)

De egy-egy elethelyzeten is, hogy mi lenne ha. Mit hogy kellett volna, mit tennek mas helyeben, vajon milyen lesz majd egy kozelgo esemeny. Probalom osszeszedni milyen dolgaim vannak meg aznap(ezt csak akkor, ha nagyon sok van), vagy epp azon gondolkodom, hogy mit egyek majd.

Altalaban elore, lefele nezek, de mikor jon velem szembe valaki, akkor mar nem tudom, hogy merre nezzek ami nem fura.:D

2019. júl. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Hát ezt elég macerás így részletezni, mert nincs egy sztenderd módszerem a sétálásra. Természetes próbálok lenni.

Ha valami dzseki, vagy zsebes pulóver van rajtam, akkor szeretek zsebre dugott kézzel járkálni. Ilyenkor nyáron általában hátizsák van rajtam, azt félvállra veszem, egyik kezemmel azt tartom, a másikat pedig lóbálom magam mellett. Lényeg, hogy a kezeimet mindig le kell valahogy foglalnom :D

Hova nézelődök? Próbálok figyelmesen nézelődni mindenfelé, de az a típus vagyok, aki önkéntelenül is elkezdi maga előtt a földet nézni sétálás közben.

Mire szoktam gondolni? Arra, amire máskor is. Hogyan kellene megoldanom a jelenlegi problémáimat, mi vár még rám aznap (vagy a következő napon), vagy az új novellaötleteimet dolgozom ki fejben, vagy pedig csak simán álmodozok, ábrándozgatok.

Remélem hasznos választ tudtam adni.


25/F

2019. júl. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Ez mind nagyon hasznos válasz volt!!

Hosszú sztori miért kérdeztem, de röviden annyi hogy én soha nem foglalkoztam azzal hogy mit csinálok amikor megyek valahova egyedül, mert világ életemben szorongtam meg féltem egyedül menni akárhova a lényeg hogy így most már feltudom mérni hogy mit is kéne vagy hogy lenne számomra kényelmes nézelődni..stb szóval köszönöm mégegyszer! :D

2019. júl. 7. 21:21
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Régebben sűrűbben sétáltam, ma már nem annyira. Normálisa, átlagosan viselkedem. Gondolkodom a jövőmön, a "Mi lenne, ha..." dolgokon, a problémáim megoldásain. Az autókat, illetve pár szép nőt-, vagy azok lábait nézem leginkább.
2019. júl. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mostanában a gyaloglást is sétálásnak nevezik, így a legőszintébben nem vagyok benne biztos, mire gondolsz. ;)

Arra, amikor céltalanul, csak magáért a sétáért teszel egy kört, akár direkt hosszabb útvonalon mész?

Vagy arra, amikor a metrótól elgyalogolsz az irodáig?



A házakat, parkokat néha nézem, néha csak annyit, hogy ne essek hasra. Igyekszem nem mereven lefelé nézni.

Az érdeklődési köreimen, hobbijaimon gondolkozom, álmodozok, azon gondolkozom, hogyan oldhatnám meg a problémáimat, megoldódnak-e valaha, a teendőimen, néha nosztalgiázok fejben.

2019. júl. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Általában lehuzom a sliccem és lobálom ide oda a boát. KB ennyi
2019. júl. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
En is ugyanazt csinalom amit a #9-es jo erzes :D
2019. júl. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!