Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tegyük fel hogy, te és a...

Tegyük fel hogy, te és a barátaid fiatalon addig szekáltatok a ronda gyereket, míg az öngyilkos nem lett, majd születik egy ronda gyereked, akivel ugyan úgy viselkednek, mint te anno, mit érzel?

Figyelt kérdés

2019. júl. 8. 14:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom h a gyerekek akik bantottak masokat otthon azok a szuleiktol kaptak bantalmazast, vagy rossz korulmenyek voltak otthon, csak errol nem nagyon beszelnek. Persze lehet kivetel itt is. En rengeteg szeretetet kaptam otthon, meg egy csomo tanmeset olvastak nekem, es altalaban vedtem akiket szekalnak. Szerintem a szuloke a legnagyobb felelosseg ilyenkor.
2019. júl. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vörös hajú gyerekként az általános iskola maga volt a pokol. Csak az nem rúgott belém, aki nem akart, sokszor még a barátaimnak hitt emberek is beálltak a gúnyolódok közé, mert az milyen jó móka, ha 40:1 arányban csúfolnak. A hajszínem miatt nem csak az osztálytársaim, hanem az iskolában szinte mindenki megtalált, nem telt el nap bántó gúnyolódás nélkül. Az egyik legrosszabb élmény az volt, amikor egy felsős szórakozásból szétverte a telerakott tornazsákját a hátamon, mert azt hitte szándékosan beszóltam egy haverjának. Csak záporoztak az ütések és senki nem segített, na az rohadt sz@r érzés volt. Másnap ez a gyerek is érezte, hogy mekkora gáz dolgot, tett, odajött elnézést kérni, de rá se néztem. Középiskolában normális közösségbe kerültem, ott nem bántottak a hajam miatt.
2019. júl. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez bizony a karma. (feltételesen)

Engem is szívattak suliban (nem a kinézetem miatt). Én nem csesztettem soha másokat, tőlem elfért mindenki.

Szemtanúja voltam viszont egy ilyen "rondaság leányzó" szívatásának is messziről. Szinte már sajnáltam az illetőt, hogy elég gondja lehet az életben egyébként is, hogy lehetnek ilyen szemetek az emberek, hogy csapatostul szekálják is meg beszólogatnak. Többen körbeveszik és szekálják persze hogy sárba tiporják. Általában olyan fickók csinálták ezt akiket az élet szerencsés helyre sodort.

Akkoriban én is azt kívántam, remélem a sorstól visszakapnak valami hasonlót.

2019. júl. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem halok meg addig mig nem keresem meg azokat akik bántottak engem és nagyony csunyán fognak meghalni az biztos.
2019. dec. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!