Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért nem értik...

Az emberek miért nem értik meg, hogy sokaknak semmi okuk az önbizalomra ennek ellenére mégis nyomják az önelfogadás dumát?

Figyelt kérdés
Mire legyen önbizalma egy olyan férfinak, aki mondjuk alacsony, férfiatlan alkatú, előnytelen arcú, gyenge képességű/nem diplomás/rosszul kereső és semmi sikere nincs az életben valamint a nők körében. Az ilyen hogy szedjen magára önbizalmat, mikor folyton csak levegőnek nézést vagy rosszabb esetben megalázást tapasztal. Miből merítsen energiát/motivációt? Nem tartjátok álszenteknek az olyan embereket, akik ilyen esetben mindig tudják az észt osztani a lúzer/ronda emberkéknek az önelfogadásról?
2019. júl. 8. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Az ilyen kérdések miatt megy az egész oldal a levesbe! Közben kiderülne, hogy te is egy kis senki vagy...
2019. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez az ő egójuk hízlalásáról szól, ne foglalkozz velük.
2019. júl. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

nagyon aranyos vagy ahogy megfogalmaztad...


tudod mi a diploma? egy nagy papírdarab amivel kitörölheted a segged ha elfogy a wc papír.

Nekem volt olyan barátom is aki mérnökinformatikusnak tanult egyetemen, amostani pedig gyárban dolgozik és tudod mi a különbség? nem a végzettség, iskolázottság hanem az hogy az egyiknek van szíve, embersége a másiknak nincs. Gondolom nem kell magyarázni hogy a márnökinfós miért csak ex xD.

Nem okoskodni akarok és tényleg lehet rossz tanácsot adok mivel nem tudok elég háttérinfót, de szerintem magadon tudsz dolgozni, úgy értem pl. ha magaddal nem vagy megelégedve, kezdj el mozogni, kis izmot magadra szedni... pl. egyszer az egyik osztálytársunknak nagyon össze volt nőve a szemöldöke és a suliban kiszedtük neki és nagyon sokat dobott rajta.


Miért baj hogy alacsony vagy? Vannak alacsony lányok is... sőt tudok olyan párt ahol a csaj nagyobb volt legalább fél fejjel.


Ne írd le magad, ez a legrosszabb mert annyira csapdába ejt hogy örökre benned fog maradni, ezt most halál komolyan mondom. pl. én túlsúlyos vagyok, itt van egy köpésre a balaton és rosszul vagyok, nem tudok lemenni a strandra mert egyszerűen ocsmánynak gondolom magam. Aztán jött egy fiú aki elfogadott és hidd el nekem is furcsa volt hogy valaki bármi szépet tud bennem látni, és neki még furcsább volt mert ő is talán úgy gondolkodott mint te, és neki én vagyok az első igazi kapcsolata, és mást sem hallok tőle hogy hogy tudom szeretni mert csak egy munkás, mert nagy az orra, mert hájas a popója... a sírba visz vele, ez annyira negatív tud lenni ugyh már megfenyegettem hogy megverem xDDDD


hidd el, téged is ott vár valaki valahol :)


pl. változtass magadon, az öltözködéseden... én ha pasi lennék kajak elkezdeném magam kigyúrni, fitt lennék, aztán feszítenék az izompólokban XD

2019. júl. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És a hozzád hasonlók miért nem értik meg, hogy nem mindenki vágyik a "tökéletességre", és nem mindenkinek egyforma a felfogása? Van aki attól lesz boldog, ha van egy nagy, összetartó családja, míg más pont az egyedüllétben találja meg azt amit keres. Vagy például van aki hatalmas fizetést akar, és ezért bármire képes, míg a másik inkább csak annyit keres, ami elég a normális megélhetéshez.


Ezen felül még ott van az a kérdés is, hogy nekik miért ne lehetne önbizalmuk? Miért ne fogadhatnák el, hogy ők olyanok, amilyenek? Miért kellene kényszeresen megfelelniük az olyanoknak mint te, akik nem képesek elfogadni őt úgy, ahogy van?

2019. júl. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jobban eladják önmagukat így.
2019. júl. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

rinyálni mindenki tud


én is voltam önbizalom hiányos, sőt súlyos depressziós mégis felálltam a padlóról

tudom milyennek láttam akkor magamat, milyen szar az a helyzet

ha te nem akarsz tenni semmit, akkor rinyálj és sírj a szar életedben, szíved joga


ha egyszer eljön az idő, hogy elég lesz belőle és jobb életet akarsz, barátnőt, sikereket, akkor majd úgy is teszel

2019. júl. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, értékes ember vagy. Ne gondold az ellenkezőjét. Legyen önbizalmad, igen és ne érezd, hogy a tübbiek csak úgy mondják, mert könnyá beszélniük.


Miért is?


Mert, ahogy két egyforma hópehely sincsen; úgy belőled sincs kettő. na, már ettől különlegessé váltál.


Fel a fejjel!

2019. júl. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!