Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyar "celebeknek" miért...

A magyar "celebeknek" miért nem szabad negatív dolgot írni a képeik alá?

Figyelt kérdés
Instagramon látom már sokadik alkalommal, hogyha valaki negatív véleményt ír róluk, egyből megjelennek a nagy "celebek" majd több soros kommentben mentegetik magukat, leszólják az adott kommentelőt, majd elküldik, hogy nézzenek mást ha ez nem tetszik. Ja és ilyenkor előkerülnek a nagy rajongók is, akik elkezdik szidni, vagy alázni azt a kommentelőt aki negatív dolgot írt. Ezt mondjuk nagyon szánalmasnak tartom, hogy ismeretlenül elkezdenek védeni valakit, akit úgysem érdekel. Nem arra gondolok, mikor trágár stílusban irogatnak valakinek unalomból az emberek, mert ezzel én sem értek egyet. Hanem a normális hangvételű negatív kritikára értettem a kérdést. Olyat miért nem lehet írni ha nem bántó? Miért egyből a kötözködés a válasz rá?
2019. júl. 9. 06:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem bírják elviselni a negatív kritikát
2019. júl. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a legtöbbje,söpredék.
2019. júl. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem csak itthon van ám így, lásd Donald Kacsa esetét. Sajnos az emberiség olyan mélyre süllyedt, hogy leírni is nehéz. Mindenhol "safe zone", ami azt jelenti, hogy az adott környezetben nem mondhatsz semmiféle kritikát a másikra, aztán ha megdicséred Karcsikát amiért ügyes fiú volt, majdnem helyben feszítenek keresztre, hogy de ugye Karcsika maga döntött 4 évesen amellett, hogy ő fiú, stb... Ha meg azt mered mondani élő adásban, hogy csak 2 nem létezik, puff, már törölték is a fiókodat. És igen, ez utóbbi egy megtörtént eset.


De egyszer ennek is vége lesz. Vagy így, vagy úgy.

2019. júl. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha saját akaratukból a nyilvánosság előtt élik az életüket, akkor tudomásul kéne venni, hogy van akinek negatív véleménye van róluk. Továbbra sem a trágárkodásra gondolok! Általában akkor is kiakadnak, ha szóba kerülnek a fizetett hirdetések. Vagy ha valaki leírja, hogy az adott haj/ ruha nem áll jól neki, esetleg ha megkérdezik, hogy ő miből él stb.
2019. júl. 9. 08:21
 5/7 anonim ***** válasza:
en nem kovetek egy celebet se szamomra egy szinesz ugyanugy a munkajat vegzi mint egy kukas
2019. júl. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Önkritika hiánya, ennyi. Én még nem láttam olyan megélhetési celebet, aki ne lett volna egy emberi hulladék.
2019. júl. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert kéretlen.

Én nem vagyok celeb, de időnként kikérem mások véleményét. Pl. családét, oktatókét. Azt viszont én sem szeretem, ha kéretlenül pattog valaki.

2019. júl. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!