Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez sok lánynál, hogy a...

Mi ez sok lánynál, hogy a férfiak cipőjét nézik első találkozáskor?

Figyelt kérdés
Ez valami trend? Mert elég sok lány ezt nézi meg elsőnek a fiúkon. Mi az alapja? Esetleg fétis?

2019. júl. 10. 02:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Illemszokások. A férfi cipője árulkodik a gazdájáról. Mint a keze, a körmei és minden más is. Olvass utána 😉
2019. júl. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De pontosabban mit néztek a cipőn? Hogy tiszta-e? Vagy a márkáját? Vagy hogy kopott-e cipő?
2019. júl. 10. 02:34
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Azt nézik, nagy lábon élsz-e.
2019. júl. 10. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Én nem igazán szoktam nézni

Mondjuk ha szakadt, agyon hordott lenne az elég ciki.

2019. júl. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Én azt, hogy tetszik e, illik e a viselőjéhez
2019. júl. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Nem a márkat nézem vagy a tisztaságát, nem várom el senkitől, hogy mindig vadi új cipőkben járjon :D

Inkább a stílusát, mert a cipő stílusa sokmindent elmond a gazdája stílusáról is.

2019. júl. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És csak az öltözkedési stílusáról árul el dolgokat? Mi van, hogy ha nem illik a ruháihoz a cipő, vagy nem tetszik nektek a stílusa? Egyátalán mennyire szól bele a cipő gazdájának a stílusa, hogy megismerkedtek-e vele?
2019. júl. 10. 13:53
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Nem öltözködési stílusra értettem, hanem úgy alapvetően személyiségi stílusra.

Nyilván nem írok le egy srácot emiatt de azért mínusz pont lehet.

2019. júl. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ápoltság része. A stílusát, a tisztaságát nézem elsőként, nem a márkáját. A tiszta, fényes, bőrcipő tetszik a legjobban. Nyilván az adott szituációtól függ, mert sportoláshoz, túrázáshoz mást hord mindenki.
2019. júl. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És ezt a megfigyelést magatoktól, másoktól függetlenül fejlesztettétek ki, vagy olvastatok, hallottatok róla, és azután használtátok ti is?
2019. júl. 10. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!