Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Igaza van a barátnőmnek?

Igaza van a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Orvos szeretnék lenni de nem tudom, hogy milyen, engem nagyon érdekel minden terület.

Erre azt mondja nekem a barátnőm, hogy akkor én nem is akarok igazán orvos lenni és hogy nem lennék jó annak mert nem tudom pontosan megmondani, hogy melyik szakterület érdekel a LEGjobban.

Szerintetek van benne valami? (nekem megvan a véleményem, de kíváncsi vagyok a tiétekre is).

17/L


2013. nov. 29. 20:41
 1/3 anonim válasza:

Ez lehet késöbb még kialakul.

Lehet h neked maga a szakma h orvos az tetszett meg, még van időd eldönteni melyik szakterűletre mennél

2013. nov. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A barátnőd kijelentése teljes mértékkel alaptalan és mondjuk ki: HÜLYESÉG. Miért ne lennél jó orvos? Ez baromság... Ha téged az egész érdekel, akkor az azt jelenti, hogy az egész érdekel. PONT. Majd még később kialakul egy pontos életkép a fejedben és majd te is rájössz, pontosan mit szeretnél ezen nem kell most fenn akadni. :)

Én még akkor is ezen a "nem lennél jó annak, mert nem tudod pontosan megmondani, hogy melyik szakterület érdekel a legjobban" mondaton rágódok. Ha érdekel, szereted és sokat tanulsz, jó orvos lehetsz. Ehhez semmi köze annak, hogy pontosan melyik részével szeretnél foglalkozni. Nem függ össze a kettő, nincs miről beszélni. Nem kellene rá hallgatnod. A barátoknak az a dolga, hogy támogassanak az álmaidban és komolyan elgondolkodnék azon, hogy az ilyen jó barát-e.

Elnézést, nem szeretnék senkit megsérteni, de tényleg nagyon zavaros... Miért ne lennél jó a szakmában, ha nem csak egy bizonyos része, hanem az egész érdekel? o.O Mindegy... Szerintem egyáltalán nem mondott ezzel a barátnőd semmi értelmes dolgot, használható tanácsot, ne foglalkozz vele. Talán csak nyűgös és rajtad csattant vagy csak még ő nem tudja eldönteni, mit akar és egy picit irigykedik, amiért te már igen. :)

Persze ezek csak feltételezések, nem feltétlenül van igazam... :))) Én drukkolok, remélem eléred az álmaidat! :3

2013. nov. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkettőtöknek!


Utolsó:

Külön köszönöm, a biztatást, a pozitivitást kedvességet. Nagyon jól esett.

2013. dec. 1. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!