Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csodálkozik egy férfi,...

Miért csodálkozik egy férfi, ha letiltom a viselkedése miatt?

Figyelt kérdés
Semmi közünk egymáshoz, egyik este több órán át nem voltam elérhető, és semmit nem mondtam neki, napokog bosszantott, hogy merte voltam. Erre küldtem neki egy képet, amin nagyon vacilálaltam, hogy feltöltöm profilképnek. Erre teljesen leombozott, hogy így mentél ki az utcára, nem tetszik, ahogy a melleid állnal a ruhában (eléggé dekoltált ruha volt, de mivel este volt, nem igazán látszott), nem szépek. Nagyon kritikus vagyok magammal szemben, nagyon kevés kép van, ami tetszik, de ez tetszett, erre lehurrogja. Én pedig letiltottam. Most pedig irt egy sms-t, hogy mi bajom van, minek sértődök meg mindenen?
2018. aug. 10. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Hát ezen én nem is csodálkozom hogy letiltottad.Viszont ha annyira nincs közötök egymáshoz, miért izgat a véleménye ennyire és miért van meg neki a számod?
2018. aug. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki vissza, hogy nem sertődtel meg, csak nem szereted a bunkókat...
2018. aug. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szard le. Semmi közötök egymáshoz, akkor meg nem mindegy?

Nekem is volt olyan, akivel ismerkedtem és mert máshogy alakult a napom, nem ért el a szokásos időben (akkor még msn-en). Kiverte a hisztit én meg köszöntem szépen és elbúcsúztam tőle.

Aki meg már most ilyen erősrn kritizál, az később se lenne jobb. Abba is belekötne, hogy hogy áll reggel a szempillád, folyton az önbizalmadat rombolná. Most is csak támad ezzel az sms-sel, úgyhogy még egyszer: szard le.

2018. aug. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez felháborító
2018. aug. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!