Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem hisznek nekem és más...

Nem hisznek nekem és más rámfogta amiket ő mondott? Hogyan lehet ebből kijönni?

Figyelt kérdés

Barátnőm anyja a saját testvérét, annak gyerekét és unokáját mindennek elmondta. Rendszeres programja hogy őket szidja. A testvére hülye, nem ért semmihez, a lánya csak bulizni tud, az unoka meg visszamaradott az ő unokáihoz képest! Nagyon csúnyákat mond rájuk évek óta.

Kiborult a bili, mert meghallották milyen gúnynévvel illeti az unokát és azzal védekezett, hogy ő csak elmondta hogy ÉN hogyan hívom! És mindent szóról szóra rámfogott. Minden gúnynevet, minden szidalmat.

Úgy tudtam meg, hogy a testvére férje és a gyerek apja együtt odajöttek hozzánk hogy számonkérjenek és itt balhéztak. Hiába mondtam az igazamat, nem hitték el. A jóságos testvér, egy 50 éves nő miért mondana ilyeneket? Nem hihető. Persze az “anyósjelölt” is idejött de mosolyogva letagadott mindent, hiába szembesítettem. A barátnőm nem mondott semmit, csak azt hajtogatta hogy én ilyeneket soha nem mondtam, az anyjáról egy szót sem ejtett sajnos.

Azért sem hittek nekem, mert előttük úgy viselkedett, hogy saját gyerekeként szereti a testvére lányait és unokáját. Teljesen megjátszotta magát, a hátuk mögött meg ....


Hogyan tudom bizonyítani az igazamat? Egyáltalán hogyan lehet ilyen egy majdnem öreg felnőtt nő, hogy nem vállalja a tetteit és egy huszonévesre fog mindent?


2019. júl. 13. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy rakat energiát vesz el, hogy az ember bizonygatja az igazát. Aki akar, illetve aki ismer, az hisz neked, aki nem, az nem...
2019. júl. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elég undorító egy nő az anyósjelölted, de a barátnőd se sokkal különb, ha nem védett meg és nem mondta meg nekik, hogy az anyja kavarta a szart..

Én a helyedben menekülnék egy ilyen családból.

2019. júl. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!