Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudok érzelmileg közel...

Nem tudok érzelmileg közel kerülni senkihez, akikkel szoros viszonyba állok, ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Alapból érzékeny személyiség vagyok,viszont nem tudok a szeretteimhez közel kerülni. Valahogy tejesen hideg vagyok. Ha elmondják nekem, hogy mi bántja őket, vagy sírnak, vagy akármi ami mélyebb személyesebb kapcsolatokal szokásos, nem tudok nekik sehogyse reagálni, és akkor atvaltok érzéketlenbe, pedig legbelül nem ezt szeretném . Mit tegyek ez ellen?

2019. júl. 14. 05:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok... Ritkán sajnálom szívből a családtagjaimat, ellenben idegeneket annál inkább. Elég fura.
2019. júl. 14. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonymousreview60 ***** válasza:
Pszichológus. Valamiért távolságot kéyszerítesz magadra nem tudatosan. Valamilyen kisgyerekkori trauma áll emögött.
2019. júl. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez vagyok: nálam egy születési rendellenesség miatt vagyok ilyen távolságtartó (szégyenérzet).
2019. júl. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok én is. nagyjából sejtem az okokat.
2019. júl. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. júl. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok

Illetve aki írta, hogy betegség miatt a szégyyenerzet (egyébként tényleg sokszor így érzek) mitől lehet?

2019. júl. 14. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!