Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nők. Szerintetek...

Lányok, nők. Szerintetek milyen egy papucs férfi?

Figyelt kérdés
Tetszik, ha ilyen egy férfi?

2019. júl. 14. 14:48
1 2
 11/17 Metionin ***** válasza:
82%
Mint apósom. Nem lehet önálló véleménye, még gondolata sem, ha mégis van, azt nem meri kimondani anyósom előtt. Anyós engedélye nélkül semmibe se kezd bele, ha anyós hülyeségeket talál ki, bólogat bár tudja hogy hülyeség. Egyszóval alárendeltje anyósnak, akinek ez marhára bejön mert egész életében parancsoláshoz szokott. Ő szerintem nem is tudna olyan férfival élni, aki néha véleményt mer nyilvánítani. Engem a hideg ráz ettől a típustól (anyóstól meg apóstól is).
2019. júl. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
7%
Metionin, szépen beszélsz arról a két emberről, aki a szerelmedet felnevelte. Én meg az ilyeneket nem bírom, már ne is haragudj.
2019. júl. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Metionin ***** válasza:
87%
Amíg nem ismered őket, ne nyilatkozz. A kedves gyerekük alig várta hogy lelépjen tőlük, olyan csodálatosan "nevelték". De nem szándékozom szétoffolni a kérdést, szóval maradjunk ennyiben.
2019. júl. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
49%
A papucsférj mellett ugyanúgy szív és melózik az asszony, amint az agresszív, hímsoviniszta disznó mellett, csak közben még ráadásként gonosznak is érzi magát.
2019. júl. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"#6 és ez miért baj?"


Ez nem férfias viselkedés.Néha a nők igénylik,hogy elhatározz valamit és kitarts mellette,még akkor is,ha az a nő akarata ellen megy.Jó,persze azért ne legyen full baromság,szóval ezt mérlegelni kell.

Keresik az egyéniséget a férfiban.Aki mindent ráhagy a nőre,arra nem tudnak felnézni.Olyan mintha a nő saját magával lenne párkapcsolatban...

2019. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem az a papucs akinek nincs önneló döntése.

Volt ilyeb pasim és idő útán nagyon is idegölő volt,hogy meglérdeztem mit akar enni válasz: rádbizom.nem tom

Hova akarsz menni: mindegy dönts te.

Akarsz jönni (program)?: Mindegy. Ha te akarod.

És mindenre ilyen válaszai voltak. Akármit kérdeztem mindent én döntsek el ő neki mindegy. Ilyen semmilyen volt. Egy bábu jutott eszembe rolla folyton. Neki az is mindegy lett volna szerintem ha eltűnök és évekig nem hívom. Szerintem ilyen egy papucs. Se vélemény ,se önáló gondolat.

2019. júl. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Se vélemény ,se önáló gondolat."


Pontosan. És ez a másik kőkemény kihasználása egyébként: nem akarok gondolkozni, nem akarok dönteni, szervezd meg az életem, csinálj meg helyettem mindent te.

Nagyon unalmas és kiábrándító az ilyen kapcsolat, leszívja az ember energiáit.

2019. júl. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!