Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az élet miért ennyire kemény...

Az élet miért ennyire kemény és nehéz?

Figyelt kérdés
Kegyetlen nehéz. Nem??

2019. júl. 14. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Nekem nem, de mert szerencsés helyre születtem, és magammal sincs bajom.

Az élet sose volt könnyű, erősnek kell lenni, hogy jobb legyen.

2019. júl. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Mert az élet alapvetően szar. Na persze nem mindenkinek,de alaovetően egy fos. Valahogy túl kell élni.
2019. júl. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Szubjektív. Minden ember számára más nehézségek adódnak az életben.
2019. júl. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Mert Magyarországon élsz, ott meg olyan.
2019. júl. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Az élet tényleg alapvetően egy kalap sz.r.


Én pénteken nagyon magam alatt voltam, miután hazajöttem sírva, az idegesség, a düh és a szomorúság kavargott bennem. Estére inkább becsuktam az ablakokat, mert úgy éreztem, ki fogok ugrani rajta...


Az én életemben az a legrosszabb, hogy akárhogy küzdök, képzem magam, tanulok, változtatok, ha kell, kockázatot vállalok, ha kell, mégis egyre mélyebben van az életem.

Egyre kevesebb pénz, egyre kevesebb szabadidő.

Váltottam munkahelyet, még rosszabb is az előzőnél.

Képeztem magam, nem sikerült, átképeztem, ezt már imádom is, de ezzel se sikerül.


Úgy érzem, sohasem fogok kiszakadni a szingliség, néha rossz kapcsolatok, fogyó pénz, családi viták, utált munkahely, ahol alig élem túl a napot csapdájából...

2019. júl. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Szóval úgy érzem magam, mint egy futó, aki imád futni, keményen ezd, de azért a szükséges nyújtások, pihenések is megvannak.

Mégis egyre gyebgébb a teljeseítménye, amikor meg átmenetileg javulna, hol a bokája bicsaklik ki, hol a kisujja törik el.


Ez megy az életem összes területén, felmenők, karrier, pénz stb.

2019. júl. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is baromi sz**. Ha nem születsz anyagilag stabil és jó családba, akkor sajnos ez van minden esetben. Meg kell tanulni túlélni és elviselni a nehézségeket. De még így se gondoltam az öngyilkosságra, mert nem lenne merszem megtenni. Azt is elhiszem, hogy másik országban könnyebb lenne, de ha Angliába születtem volna, akkor ennyi erővel gazdag is lehetnék itthon. Szerencse. A külföldre költözésben sem bízhatok, mert nincsenek ismerőseim és az angol nyelvet nem beszélem normálisan, hiába tanultam 16 évig. Az agyam se fog rendesen, nincsenek jó képességeim és még fizikailag is gyenge vagyok. Na... szóval tényleg sz** minden.
2019. júl. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Felnőttél, gyerekként mindenki felnőtt akart lenni, felnőttként pedig gyerek.

Merrt már érzed, a döntéseid súlyát,neked kell megoldani a dolgokat.

Persze más emberek, más probllémákkal.

konkretizáld kicsit, mire is gondolsz pontosan !

2019. júl. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!