Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire fontos az autó?

Miért ennyire fontos az autó?

Figyelt kérdés

Van tucatnyi munkatársam, aki mindenhová autóval jár, amit komolyan nem értek. Elvisz egy halom pénzt, ráadásul - Pesten - ülnek a dugóban és 20-30 perccel tovább tart beérniük dolgozni, mintha BKV-t használnának.


Mi az értelme mindenhová autóval járni? Valami státusz, hogy "igen, én megtehetem?" De hát mindenki megteheti lassan...


2019. júl. 15. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azért járok autóval, mert nyáron megy a klíma, télen megy a fűtés.


Hajnalban nem a fokhagymás és pálinkás szájszagot érzem és nem fingik be mellém senki. Nem tapadnak hozzám idegenek, nem visítozik senki a fülembe.


Délután meg nem ér hozzám senki izzadt teste, nem kell az izzadtságszagot szagolnom a 40 fokban egy olyan buszon, ahol klíma sincs.


Emellett olyan zene szól amit szeretek, kényelmesen utazom. Ha esik az eső vagy a hó, akkor nem ázom meg stb.


Szóval ezért járok autóval, nem azért, mert mások véleménye érdekel.

2019. júl. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Köszönjük a véleményed.
2019. júl. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem még nincs autóm, de amint lesz, rögtön abbahagyom a BKV-zást. Undorodom magamtól, mikor még be sem értem a melóba, de már gusztustalanul le vagyok izzadva, mert az egyórás vonatúton nincs légkondi.
2019. júl. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Mert kényelmes.
2019. júl. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azért van mert egyszerűbb így eljutni melóba,és az átszállás ok hoz képest gyorsabb is.

Nah meg sokszor végzek éjszaka vagy hajnal 4kor, olyankor egyedül nőként tömegközlekedéssel menni nem túl biztonságos.

2019. júl. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken létszükséglet. Én egy megyeszékhelyen lakom, a tömegközlekedés nem rossz, de iszonyat drága. Jobban megéri vagy gyalog, vagy kocsival közlekedni.
2019. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Én rájuk hagyom ezt :-D

Mondjuk azért faluban nem olyan könnyű, de mikor mi fel megyünk akkor le tesszük a kocsit és BKV, sokkal jobb, mint a dugóban állni, parkoló díjat sem kell fizetni, például osztrák, olasz stb kisebb városokban, faluban nagyjából hülyének néznek, ki ez? nincs kocsija biztos valami migréns :-D

Például olaszban sétáltunk meg álltunk egy ház előtt,szép szökőkút, kert néztük milyen szép ránk hívták a rendőröket kb 5 percet ha ott voltunk, valamit kiabált is a gyerek, el mentünk sziréna,nagy gázzal jönnek a rendőr bácsik, igazoltatás, ki miért? mondtuk sofőrök vagyunk, el is vittek vissza a kamionhoz és meg nézték tényleg azok vagyunk e? :-D

Pedig úgy voltunk öltözve mint egy hétköznapi ember :-D furcsa olyan fehérek voltunk mint a holló és migránsnak gondoltak :-D

2019. júl. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
45%

Nekem nem fontos, pedig penzem boven lenne ra.

Meloba ingyen elvisz a busz. Amugy meg egy videki varosban a belvarosban lakok szoval kb 10 perc miinden gyalog.

Ha csak pesten belul maszkalnek akkor BkV.

2019. júl. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!