Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem veszi fel a volt oktatóm...

Nem veszi fel a volt oktatóm a telefont, pedig soha nem volt gond, s probléma, mégis valami oka van, mi?

Figyelt kérdés

Két hete vizsgáztam, sikeresen, oktatásol alatt inteligens voltam , egyszer káromkodtam amikor elénk fordult egy biciklis (sajna kicsuszott a számon egy b÷ ) az ideológiánk is ugyan az (politika) nagyon jó fej volt Ő is meg természetemből adódóan én is.


Van egy közös ismerősünk, neki a telefon számát kérném el tőle, de amikor hívtam kinyomta (vizsgáztatott gondolom) ,felhívtam esti órákba (20:00 elött) akkor nem vette fel, ma már láttam is, hogy oktatott ezért néztem az időt és kb. óra végén amikor már a telephelyen van felhívtam, nem vette fel, vissza sem hív. Egyébként is oktatás közben szokott telefonálni, nekem is megengedte mindig.. ( kihangosítva)


Nem adtam rá okot, hogy haragudjon rám, a számom lehet törölte, de akkor felvehetné.. én nem értem..


Fontos lenne a közös ismerős száma, de valahogy nem vesz rá a lelkiismeret, hogy másik kártyámról hívjam fel, ha felveszi neki kínos.. egy remek ember, nem akarom szégyenbe hozni.


:(


Máshogy nem tudom meg a számát, mert a teljes nevét nem tudom.


2019. júl. 16. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
A tanítványa voltál; ez a kapcsolat tart, amíg az oktatód, ha vizsgáztál, akkor lesz egy másik emberke, akit oktat, ő így áll hozzá. Esetleg írj neki egy sms-t, hogy pontosan mit szeretnél megkérdezni, akkor lehet visszahív vagy ír, de ő így jelzi, nem szeretne baráti kapcsolatot kettőtök közt, hogy a tanítványaként gondol rád.
2019. júl. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Írj neki sms-t. Írd meg, hogy nem szeretnéd zavarni, de kellene Gipsz Jakab vagy a büfés néni telefonszáma.
2019. júl. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én sem akarok haverkodni vele.. de így nem jelz semmit..
2019. júl. 16. 12:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Kicsit betegesnek tűnsz...
2019. júl. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért?
2019. júl. 16. 12:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert sokan nem szeretik, ha valaki rendszeresen hívogatja őket. Az SMS tényleg jobb lenne.
2019. júl. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
4 nap alatt 3 alkalommal hívtam. De már megtudtam a számát..
2019. júl. 16. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!