Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan maradjak ilyen esetekbe...

Hogyan maradjak ilyen esetekben (vészhelyzetben (autóversenyen, extra esemény) higgadt?

Figyelt kérdés

Sportbíróként dolgozom, elméleti tudásom nagyon jó,szeretem is a munkát csak sokszor a nyugodt összeszedett rádiózás nem megy. Van valami módszer,gyakorlat amivel lehet fejleszteni.

Hétvégén volt egy nagy baleset swift gti betonkorlátot szakított. Majd 5 méter mélyen állt meg. Nem voltam rossz ,de jobb is lehettem volna.



2019. júl. 16. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Egy radiosnak pont hogy at kell adnia a verseny izgalmàt.


Ilyen felkialtasokat hallani tudositasokban es megcsinaltaaaa nem hiszem eeel es jön jön jön es gyöz gyöz gyööööz

2019. júl. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 veterán vas ***** válasza:

Fordítva ülsz a lovon #1!

A Kérdező nem rádiós tudósító, és nem az élő közvetítés a feladata, hanem sportbíró, aki egy rádiósponton biztosítja a versenyt.

Szóval nem kell lelkesedni, nem kell buzdítania, hanem éppen az ellenkezőjére van szükség, röviden higgadtan közölni a versenyközponttal a baleset körülményeit.

Be kell mondani, hogy Ő hányas ponton tartózkodik, melyik versenyautóval mi történt, van-e sérült, kér-e mentőt vagy rescue-t, szabad-e a pálya stb.

Sportbíró, nem sportriporter!

2019. júl. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!