Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen bunkók az alkalmaz...

Miért ilyen bunkók az alkalmazottak?

Figyelt kérdés
Egy boltban vásároltam és nagyobb bankjeggyel fizettem amit borítékból vettem ki.Utána átszámoltam és kevesebb pénz volt így visszamentem megkérdezni nem adtam-e véletlenül két bankjegyet vagy van-e kamerájuk ami ellenőrzi nem.Azt mondta az egyik nő átszámolja a kasszát,meg is tette azt mondta az rendben van.Mondta a másiknak az időpontot meg,hogy keresse elő a kamerán. Álltam ott egy ideig a másik nő is volt,hogy visszajött de nem szólt semmit csak megvetően nézett rám,elment.Utána kimentem hagytam az egészet.Nem voltak együttműködőek,nem kérdeztem szemtelenül csak gondoltam hátha ott történt,mivel a munkahelyemen még eggyel több bankjegy volt és nem vette el senki,máshol nem is voltam azon a bolton kívül.Vagy ott történt kirántottam a munkahelyemen ott senki nem bántotta mert egész idő alatt nálam volt.
2019. júl. 16. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2019. júl. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Az első határozottan segítőkész volt, hiszen átszámolta a kasszát, és kérte a kollégáját, hogy ellenőrizze a kamerát. Annak ellenére, hogy a pénztártól való távozás után... Ismered a játékszabályokat, nem? Ahelyett, hogy szó nélkül távozol, inkább megkérdezhetted volna, mikor számíthatsz az ellenőrzésre. Amúgy nem hiszem, hogy így vesztetted volna el a pénzt, a pénztáros valószínűleg észrevette volna, ha többet adsz.
2019. júl. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
gyenge
2019. júl. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
pont hogy segítőkészek voltak, 10-ból 9 eladó nem nézegette volna a kamerát valami szórakozott manus miatt.
2019. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
a kamerát nem lehet csak úgy visszanézni. troll
2019. júl. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ötős jól mondja. A tulajdonos hatósági engedéllyel nézheti újra


Szar kamu

2019. júl. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet nem tényleg nem ott történt...a munkahelyemen a pénz egész idő alatt nálam volt,átöltözésnél raktam a táskámba és kikellett mennem a toalettre és megkérdeztem az egyik kolléganőt,hogy ott lesz-e hogy ne vigyem magammal a dolgaimat.Vele egy helységből származunk de vannak kétszínű megnyilvánulásai ami hiányzik az az útiköltség ára akár el is vehette azért,hogy azt gondoljam a főnök nem fizette ki az utat mivel új vagyok.Ez utólag ugrott be.Mikor megkaptam a pénzt megvolt a teljes összeg,átszámoltam.
2019. júl. 16. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!