Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudnék fiatalabbnak,...

Hogy tudnék fiatalabbnak, annyinak kinézni, mint amennyi valójában vagyok?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és mostanában egyre többen mondják, hogy idősebbnek néznek, mindenki kiakad, akinek elmondom hány éves vagyok (főleg idősebb fiúk), mindenki 19-20 évesnek tippel. Nyilván rosszul esik, mert tényleg nem célom, hogy idősebbnek tűnjek. Most már egy ideje annyi sminket sem használok, régebben rendszeresen kentem fel alapozót, mert a bőröm tele volt foltokkal, hegekkel.

Azt is olvastam, hogy azok idősebbnek tűnnek, akiknek meg van csinálva a szemöldökük. Na most egy ideje szemöldökporral szoktam megcsinálni, csakis azért, mert alapból alig látszik, ennek köze lehet hozzá, vagy totál hülyeség?



2015. jún. 23. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél nike airmaxat, az összes kislánynak az van
2015. jún. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most már inkább a Nike Rhoserun a menő, úgy vettem észre. Köszönöm a tanácsot, de inkább kihagynám.
2015. jún. 23. 14:34
 3/8 anonim ***** válasza:

En meg idosebbnek szeretnek:D

19leszek nemsokara, es 16nak neznek kb. -.-

2015. jún. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem itt főleg a genetika játszik.


Soha nem értettem, hogy a smink miért öregítene. Én 15 éves koromtól sminkelek, és 17 évesen 13-nak néztek, nem egyszer hitték azt, hogy valakinek a kishúga vagyok.


Hülyeség a szemöldök.

2015. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom egyébként, gondolom hosszabb távon öregít, plusz nekem volt olyan, hogyha túl sok alapozót raktam fel a szám környékére, az beleült a nevetőráncaimba, és nem volt túl szép látvány, meg ha mondjuk egy napsütéses napon egész nap kint voltam, ráncoltam a szemöldököm oda is beült. Gondolom ezért.

Hát, én jobban örülnék, ha fiatalabbnak néznének, egy erősebb sminkkel azzal talán lehet mit kezdeni :D

2015. jún. 23. 16:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Dehogy öregít hosszabb távon. Jó minőségű cuccokat kell használni. Nekem soha nem ült be semmi a ráncomba, pedig régóta sminkelek.


Most jön a nyár, a hideg sörök ideje, 28 vagyok, és elkérik a személyimet. Tökig sminkben.

2015. jún. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez főleg genetika,anyum és nagyim is letagadhatna 10 évet és engem is jobb esetben 15-nek néznek 18 éves létemre, akinek csontosabb az arca vagy határozottabbak a vonalai az kicsit idősebbnek néz ki.

Amúgy ne használj alapozót, mert jobb a bőrnek, ha tud levegőzni egész nap.

2015. jún. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

alapozó alatt is tud lélegezni, főleg, ha nem komedogén az alapozó...

nem tudom, milyen stílusban sminkelsz, de pl. a koreaiaknál az a divat, hogy minél természetesebbnek, fiatalabbnak, babásabbnak tűnjenek.

less el egy-két trükköt, hátha bejön.

2015. jún. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!