Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire furcsa, ha domináns...

Mennyire furcsa, ha domináns nőként egy domináns férfit képzelek el magam mellé, és mennyire reális valójában?

Figyelt kérdés

Utálom, ha valakinek nincs önálló véleménye, nem határozott, papucs, megadja magát, nem képes érvelni. Olyan embert képzelek el, aki ha kell, szintén megvédi véleményét, persze logikus érvekkel és ha kell, képes beismerni hibáit.

Ami a többit illeti, szeretem, ha egy férfi férfias, kicsit vad.

Sosem akarnék alárendelt fiúval lenni, szexben sem.

Mennyire esélyes a való életben, hogy találjak ilyet, illetve hogy neki is megfeleljen az én domináns személyiségem? Vagy két "tűz" nem fér meg egymás mellett?



2019. júl. 17. 11:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%

"Utálom, ha valakinek nincs önálló véleménye, nem határozott, papucs, megadja magát, nem képes érvelni. Olyan embert képzelek el, aki ha kell, szintén megvédi véleményét, persze logikus érvekkel és ha kell, képes beismerni hibáit."


Van egy domináns kolléganőm.Nem vagyunk párkapcsolatban,mondjuk amennyit veszekszünk,olyan,mint egy rossz házasság.Felkapja a vizet valamin,én direkt logikusan levezetem,hogy miért volt fölösleges balhéznia,de nem ismeri el,engem állít be baromnak.

De más domináns nőknél és férfiaknál is megfigyeltem,hogy nincs értelme a logikus érvelésnek sem.Szóval ezért nehéz a domináns nőkkel.

2019. júl. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ebből háború lesz mihamarabb, mert állandóan okoskodni fog a két fél egymással.

Viszont egy domináns vs. alárendelt felállásban van lehetőség a két félnek tanulni egymástól. Nem feltétlen kell itt a "domináns megvédi a gyengét" tételre gondolni.

2019. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha domináns férfira vágysz, akkor te inkább szubmissziv vagy, csak még magadnak se merted bevallani, mert cikinek érzed.
2019. júl. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem arról van szó, hogy a kérdező olyan férfira vágyik, aki leuralja őt, hanem olyanra vágyik, aki nem hagyja, hogy ő leuralja. Ehhez csak annyi kell, hogy olyan férfit válasszon, akire felnéz, és akit tisztelni tud. Mert csak az ilyennel szemben lesz hajlandó visszafogni a saját dominanciájából.
2019. júl. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Pontosan erről szól a szubmisszivitás előző, a kérdező egyáltalán nem domináns.
2019. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!