Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek van itt a legfurcsább...

Kinek van itt a legfurcsább élete?

Figyelt kérdés

Szóval ami nem átlagos. Kezdem én, ha nem baj.4x voltam halott, 8 életmentő műtétem volt, balesetek, infarktusok, stb. Aránylag jól vagyok, és még csak 43 éves.

Nem csak ilyen jellegű válaszokat várok, bárki írhat.



2019. júl. 6. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem más tekintetben.

Beleszülettem a legnagyobb csóróságba a fővárosban.

Bár semmire nem volt pénz, de mégis 3-an lettünk testvérek.

A szüleim az alkoholba menekültek, aminek következtében többször volt, hogy majdnem nevelőintézetbe kerültünk.

Sokszor volt, hogy annyi kajánk volt, amit a szomszédoktól kaptunk, vagy a kukákban találtunk.

Mikor annyi idős lettem egyetembe is belefogtam de munka mellett nem tudtam folytatni. (orvosi)

Aztán évről-évre egyre "lejjebb" adtam, de egyre rosszabb volt a helyzetünk, így most ott tartok, hogy 4 megkezdett egyetem, több mint 3 millió forintos diákhitel tartozás, és bármibe fogok az befuccsol mindig.

Bár vannak testvéreim, édesanyám még él, de nem tudok haza költözni, egy albérletben lakom, és fillérekért dolgozom látástól vakulásig.

Bár ha jobban belegondolok ez nem furcsa, hanem rettentő szánalmas élet.

2019. júl. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi komoly betegségem

van szerető családom,

van mit ennem, hol laknom,

de még is úgy érzem hogy az életem egy nagy kalap kaka.


Na mi furcsa, ha nem ez...

2019. júl. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kétfajta fogyatékosság és ezeknek korlátaival élem az életem, így próbálom utamat keresni, feltalálni magam, megtalálni társam és a boldogságot, ha van.
2019. júl. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém nem furcsa, de jó a kérdés. Nem is tudom mitől lehet furcsa. Voltak az életemben fura sorsszerű dolgok, miután mindenhol mindenkinek kifejtettem, hogy mekkora hülyeség már ez a sors dolog...

Kétszer majdnem megfulladtam, annak ellenére, hogy gyerekkoromban úszóversenyzőnek szántak, elég hamar kiderült hogy ez tévedés volt részükről, de hogy tuti legyen még kétszer ki kellett menteni hozzá a hullámokból. Mondtam akkor is, hogy tudok úszni, kivéve amikor hullámok vannak.

Egyszer kisebb rutinműtét során véletlenül majdnem elvéreztem, az mondjuk nem volt kellemes, de mindig érdekelt milyen lehet elájulni, akkor legalább kipróbálhattam, szerintem érdekes, nem olyan rossz, persze úgy azért könnyebb hogy eleve kórházban voltam, utcán én sem szivesen esnék össze.

Inkább a barátaimmal való kapcsolatom mondható kicsit furcsának, érdekesen alakultunk össze mindahányan voltunk, és kiderült hogy sokkal régebbről vannak közös dolgok az életünkből minthogy találkoztunk volna.

Végül egészen másféle életet élek mint ahogy terveztem vagy képzeltem, és jobb mint gondoltam.

Mindig hihetetlen dolgok történnek velem, annyira azok, hogy még én sem szoktam elhinni pedig velem történnek.

2019. júl. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapbetegséggel születtem, 8 műtét, terhelhetőségre-étkezésre-magamra figyelni kell, dolgozom, de nincs barátnő, barátok sincsenek. Napi célok vannak, de sokszor azt érzem, hogy élek, de minek...
2019. júl. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Rettentően szegény, erőszakkal és bántalmazással teli gyerekkor, majd később drogok, gyógyszerek, összesen kilenc alkalommal költöztem, egyszer függött hajszálon, hogy életben maradok-e, mindezek közt néha voltam leírhatatlanul boldog.
2019. júl. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Depresszió, és daganatos betegség. De ismered a történetem:) Kati
2019. júl. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Velemszületett mentális és testi betegségek és a saját hülyeségeim miatt sehol nem tartok az életben közel 40 évesen. Egyszer az egyik testi betegségemből kifolyólag voltam én is halálközeli állapotban illetve volt néhány - nem komoly - öngyilkossági kísérletem is. Gyakorlatilag csak rossz döntéseket hozok, illetve semmiben nincs szerencsém, még apró dolgokban sem. A családom egy része mellettem van, de igazából egyetlen embert leszámítva senkire nem számíthatok. Nincs életem, csak vegetálok. Jelenleg a vidéki házunkban vagyok, abból a célból, hogy hátha segít a környezetváltozás, meg a ház körüli munkák elterelik a figyelmem a betegségeimről, meg a sikertelen életemről, de egyelőre ez sem segít. Gyógyszerfüggő is vagyok, illetve 15 évig alkoholista is voltam, de abból ki tudtam mászni (eddigi életem talán egyetlen sikere). Nem lenne okom panaszra, mert van mit ennem, van hol laknom, amit a családomnak köszönhetek, de már elegem van abból, hogy csak egy teher vagyok nekik. Nem tudom ez furcsának számít-e, de gondoltam, leírom...
2019. júl. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!