Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek hol dől el, hogy...

Szerintetek hol dől el, hogy kihez vonzódunk?

Figyelt kérdés

Pl esetemben adott egy lány, aki az elején, jó szép meg minden, de ennyi. Aztán ahogy többet találkoztam vele, észrevettem, hogy zárkózott, nehezen engedi el magát, és ahogy többször találkozunk jobban nyit felém, többet hallom beszélni, látom nevetni, úgy érzem egyre jobban belezúgok.

Míg a környezetemben van pár lány, aki laza, vagány, jól is néznek ki, pont az ilyeneket szeretem, ez az én esetem. Mégis az első lány tetszik nekem, pedig az ilyen pont nem az esetem, mégis napról napra jobban hiányzik.

Szóval min múlik ez vajon pontosan? Mi az ami megfoghat egy másik emberben ennyire?



2019. júl. 17. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennek pont az a lényege, hogy nem lehet megmagyarázni. Egyszerűen csak vonz és kötődsz hozzá.
2019. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akik az eseteid, azok miért estek ki a választási lehetőségek közül?
2019. júl. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Mert a vagányat magasabban kalibráltnak hiszi és görcsös megfelelési kényszert ébreszt benne,mert ő se nem vagány se nem hangos nem alfa.

Míg a kis visszahúzódóval szemben adott a fölény és a kontroll.

Egy jobban iranyíthatóra félénkebbre meg jobban áll a gyíkod.

Nem bűn ez hanem csak alacsonyabb önbizalom.

2019. júl. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel a visszafogottabb lánnyal többet találkozol, kezded megismerni és bejön emberileg is. Lehetne ez bárkivel így a találkozások során, tök mindegy, hogy milyen a stílusa, belenyúltál pont.

Amúgy, az ilyen embereket is ahogy megismered, rájössz, hogy nem is olyan félénkek, csak a nyilvánosság előtt nem ripacskodnak.

2019. júl. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!