Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kialakulhat-e valamiféle...

Kialakulhat-e valamiféle barátság, haverság vagy hasonló, ha mindketten vonzódunk egymáshoz, de nem lehetünk egymásé? Vagy ilyenkor jobb a távolságtartás? Tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
én 28/L, ő házas 45/F.
2015. febr. 4. 09:41
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem jobb a távolságtartás... tudom,hogy nem ezt akarod hallani, de így kell lennie, mert tuti,hogy olyan tennétek,amit később megbánnátok... Gyerek van abban a házasságban? Mert úgy később még borzasztóbb lenne a lelkiismeret-furdalásod. Amúgy meg sztem, az emberek nagyon is jól tudják mi a rossz és mi a jó. Egy házas férfival barátkozni, mikor mindketten egyértelműen vonzódtok a másikhoz...ez rossz. De persze semmi sem csupán fekete vagy fehér... Nem ismerjük a kapcsolatát a feleségével... nem ismerjük a köztetek lévő barátságot. Ha az nagyon mély, lehet érdemesebb volna lehűteni magad és megtartani őt barátnak, mert a jó barát elég ritka. De előbb szerintem vizsgáld meg a saját szándékaidat: ha arról álmodozol,hogy elhagyja a feleségét érted, akkor majdnem tuti,hogy szerelmes vagy belé. De az is lehet,hogy csak a kíváncsiság hajt, milyen lenne vele... ezért meg nem éri meg szétrombolni egy házasságot. Ugyanakkor azt se felejtsük el,hogy az ilyesmi két emberen van, nem az összes felelősség a tiéd, de mivel te vagy a nő (mint nő a nőnek mondom), legyen több eszed, tartásod, büszkeséged és hozd meg a kellő döntést.
2015. febr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora korkülönbségnél szerintem jobb a távolságtartás, bár ez a személyiségetektől is függ. Mindig necces egy ilyen szitu, de ha egy korosztály lennétek nagyobb lenne az esélye, hogy közös bulizás, stb. alkalmával enyhül a vonzalom és kialakul a barátság. De vannak olyan kapcsolatok, ahol mindig marad a vonzalom és kínouózni nyilván nem akarjátok magatokat.
2015. febr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a terjedelmes válaszokat.

De, pont ezt akartam hallani. Könnyebb ha az ember másoktól is hallja.

Igen van gyereke. Arról nem álmodozom, hogy elhagyja a feleségét miattam, sőt nagyon is szeretném ha együtt maradna a család, szóval igen, inkább csak a kíváncsiság hajt, nem kötném hozzá az életem. Így tényleg nem sülhetne ki ebből semmi jó, ha összejönnénk.

2015. febr. 4. 10:39
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Rövid verzió: ne szarj oda, ahol más eszik. Keress valakit a korosztályodból, de legalább oylat, aki nem foglalt, fordított esetben szerintem mocskosul érezéd magad, ha egy hozzád képest fiatal kiscsaj szédítené a férjed.
2015. febr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Még rövidebb verzió: ha nem akarod szétbombázni a családját, akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot. Tudsz mással is barátkozni. Ne adj esélyt annak, hogy összejöttök és szeretősdit játszotok, ebből semmi jó nem lehet.
2015. febr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!